Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen mi számít normálisnak?

35 hetesen mi számít normálisnak?

Figyelt kérdés
Terhességem alatt soha semmilyen panaszom nem volt. Nem keményedtem nem fájt soha semmi. 2 napja néha ha úgy mozdul a babám eléggé fájdalmas. Ma reggel meg az alhasamban amikor lépek azt érzem mintha izomlazam lenne úgy fáj. Ez mitől van?
2014. nov. 26. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. En 38hetes vagyok,de egy-ket hete nekem is olyan fajdalmaim vannak,amik eddig nem voltak. Neha ulni nem birok ugy faj alul a hasam. Maskor meg szepen lassan setalok,es direkt osszegornyedek ugy belenyilal. Dokimnak meseltem hetfon,azt mondta normalis,a baba es a csontjaim is keszulodnek lassan a szulesre. :-)
2014. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó 6-7 hetem telt el úgy, hogy már fájt a terhesség. Addig semmi bajom nem volt, de az utolsó hetekben nyilallt a lágyékomba egy erős fájdalom, húzódott a hasam, feszült mindenem.

A babám elég későn fordult be, a 34. héten és ekkor már szétfeszítette a hasamat, nem volt kellemes...

Az én dokim is megnyugtatott, hogy ez már a terhesség velejárója lehet. Ha nem fáj durván, akkor ne aggódjak.

A babám majdnem egy héttel később érkezett, mint a kiírt dátum, makk egészségesen, úgyhogy ő jól érzete magát, annak ellenére, hogy én már eléggé szét voltam esve a terhesség végére.

2014. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a szeméremcsontodat érzed. Legalábbis amit írtál ahhoz hasonlít. Nekem a 33. héten lett ez durva, hasam alja egy vízszintes csíkban úgy fájt, mintha izomlázam lenne ott, és ha hozzáértem még jobban. Most viszont nekem elmúlt a 34. hétre, illetve lehet, hogy megszoktam, de sokkal gyengébben érzem.
2014. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Szintén ugyan ez. Soha semmi panaszom nem volt,nem fájt semmi,azt se éreztem jóforán,hogy babás vagyok,ha nem rúgná ki a bordám az ablakon :)

Az elmúlt egy hétben már nem vagyok olyan vidám,olyanokat tud mozogni,hogy fáj.. és le sem áll egy percre se egész nap :) Éjszaka velem alszik.

Nekem pl,mostanában rettenetesen fáj a farokcsontom,alig bírok ülni.. egyre többet van a szúró,nyilaló érzés a szeméremdombom-hüvelyem környékén,olyankor menni se tudok,pár másodperc alatt elmúlik,de amíg fáj az nagyon durva. Tegnap pl nagyon enyhe mensi szerű görcseim voltak este,plusz ez a csontszúrás. ja,és olyan volt a hasam,mintha nagyon nehéz lenne,és húzná lefelé valami,kő kemény volt. lefeküdtem,jobb lett.

36hkm

2014. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!