Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Hintalan Albert nőgyógyász...

Nyuszmoo kérdése:

Dr. Hintalan Albert nőgyógyászról vélemény az újpesti sztk-ban?

Figyelt kérdés
Sajnos a nőgyógyászom baleset érte, így ma hozzâ kell mennem a 91 napos igazolásért:-( tegnap voltunk 16 hetesek egyébként. Remélem nem vizsgál meg:-\
2014. nov. 26. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem terhesség miatt, hanem ciszta miatt lettem hozzá küldve a Károlyi sebsészetről szakvéleményét.


Idősebb öregúr, folyton motyogott és halkan beszélt (fájdalmaim is voltam, a francnak volt ereje őt silabizálni), ha meg visszakérdeztem, szemmel ölt. A kedves asszisztensével úgy beszélt, mint a kutyával. Szóval nekem elég negatív élmény maradt, kissé lenéző típus, de lehet, hogy csak a fájdalmaim miatt voltam érzékenyebb is, nem akarlak elrémíteni. Remélem, hogy neked jobb tapasztalatod lesz vele. Boldog babavárást :)

2014. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Azóta voltál nála? :)
2015. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 noikah ***** válasza:

Sziasztok! Nem tudom érdekel e még valakit, de engem ő gondozott a terhességem alatt, kicsit tényleg morgós meg le is szúrt egyszer-kétszer ha valamit elrontottam, (pl első uh.ra nem mentem mert nem találtam őt, h beutalót írjon, nem kellett vna beutaló amúgy se, csakhát első babánál tudta a mókus:) de egyébként profi :)

A terhesség vége felé már sokkal kedvesebb is volt, lehet hogy csak nem szereti az amatőröket. :D

De a mogorvaságon vagy inkább szigorúságnak nevezném na azon kívül nincsen vele baj :) Ezután is hozzá fogok járni és ha még egy babám lesz akkor is azt szeretném hogy ő gondozzon majd a terhesség alatt. csak az a kár h szülést nem vezet, bár ha ő lett vna a szülőszobán biztos kaptam volna hideget meleget :)))

De első a baba és az anyuka egészsége, nem pedig a nőgyógyász modora.

2015. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 linda8877 válasza:
100%

Szia!


Látom, hogy nem most írtad, de azért én is leírom a véleményem.

Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele a mai nap után.

Nem is említette nekem, hogy van olyan, hogy Down-kor szűrés, de hallottam róla, s ezért meg is csináltattam.

Visszamentem az eredménnyel hozzé, s közölte, hogy Ő nem tud ezzel mit kezdeni. Minek ez neki. Kifizettem az szűrésért 10.000 Ft-t azért, hogy közölje velem atána az orvosom, hogy Ő mit csináljon ezzel

Valamint a minap, amikor voltam nála, elfelejtettem kérni igazolást a családi adókedvezményhez, s jó, hogy nem harapta le a fejem érte.

Szóval én inkább keresek másik orvost (ha persze fogad másik az SZTK-ban)

2015. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hátha valakit 2016-ban is érdekel. Nos, az újpesti SZTK-ban 2 dokihoz volt szerencsém mostanában, és nem ő az, akihez visszamennék, ha muszáj lenne.

Van egy egyedi stílusa, az fix, és nem a pozitív, megértő, normális kategóriába esik nálam, pedig nem vagyok extra érzékeny az ilyenekre. Mondjuk részletesen elmondott mindent (hogy mi a bajom meg a kezelést is), de előtte, kb. a "minek jöttem ide" jelleggel érdeklődött... Nem ajánlanám, csak vészhelyzet esetére, ha nincs más orvos, aki elérhető.

2016. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blaskó Klaudia válasza:
Itt egy válasz 2017-re is. :)Borzasztóan arrogáns orvos. Tipikusan nem a túl kedves,vagy bűbàjos kategória,DE! Bármilyen problémàval lehet hozzá fordulni! Kb. 4 éve járok hozzá és nem volt a flegmaságon kivül vele semmi problémàm.Mindenre azonnal tud válaszolni a rengeteg tapasztalattal a hátamögött. Sajnálom,hogy szülni nem szülhetek nála,de a legjobb,hogy vele csinálhatom végig a terhességemet. Soha semmilyen anyagi "köszönet nyilvànítàst" nem fogadott el,sőt az összes vizsgàlatom 100%-ig ingyenesre elintézte. Megkell vele tanulni bànni. Nem tizen-x éves kislànyok vagyunk,hogy megsértődjünk valaki stílusàn. :)
2017. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tapasztalatból, senkinek nem tudom ajánlani!
2018. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2018-ban is egy vélemény a doktor úrról. 19/L vagyok, megkérdezte hogy minek mentem, de olyan stílusba ami nem igazán volt szimpatikus, így bennem nem hagyott jó nyomot.
2018. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!