Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma elment a hallásom, dugult...

Ma elment a hallásom, dugult a fülem és cseng. Elmentem dokihoz és idegi károsodás. A bal fülemen már eleve nem hallottam, de most a jobb is megy el.12 hetes vagyok. Magzattal mi lehet?

Figyelt kérdés
Kapok szteroidos infúziót, ami vitaminnal és idegserkentővel van tele. Azt mondták, hogy használhat. Magzatra nem károsító abban megnyugtattak. valakinek volt ilyen tapasztalata, hogy elment a hallása, és visszajött? Magzatra lehet káros a szteroid?
2014. nov. 26. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lehet gyagya vagyok egy kicsit, de ilyet még nem hallotta,, hogy csak úgy elmegy a hallása valakinek. Hogy történt ez?

Nem akarlak elkeseríteni, de én úgy tudom, hogy terhesség alatt kizárt a szteroid használata, olyannnyira, hogy nekem a dokim még a pimafucort krémet sem volt hajlandó felírni, mert tartalmaz kis szteroidot, holott attól a kis mennyiségtől nem hinném, hogy bármi baj lett volna.

2014. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de lehet, pl az asztmásoknak is adnak folyamatosan, mivel jobb ha adják, mint ha befulladnak. Egészséges a gyerek attól, most olvastam. De amúgy vírus okozta valszeg, az idegkárosodást, mert a lányom is beteg. Persze, most ilyen krémet gondolom azért nem írtak fel, kiváltható, de sajnos erre nem tudnak mást. Inkább attól tartok, hogy nem jön vissza a hallásom, akkor mi van? A baba szerintük tuti jól van, hát én várom a holnapot, amikor megnéznek uh-on is, mert én azért félek nagyon. De persze most a hallásom az első, mert van már két egészséges gyerekem és őket is valahogy csak fel kell nevelni, dolgozni stb.
2014. nov. 26. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat ilyet en meg ilyenrol eddig nem tudtam,hogy van aki terhessege alatt szinte megsiketul...:D pedig majdnem elvegeztem egy orvosi egyetemet is,(iden fogom).

Hat ez eszmeletlen...:D.nem nem karos a magzatra ,Te szerinted,de majd ne lepidj meg,ha majd a gyereked hiperaktiv lesz,es ha majd elkezd betegeskedni....gondolom mar megvan....es nagyobbacskak is vagytok...

2017. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!