Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Oszzatok meg...

Mit tegyek? Oszzatok meg velem ha veletek is volt hanosonlo?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes terhes vagyok.. ez a masodik terhessegem, mar nagyon vartuk a ferjemmel h vegre ujra terhes legyek h legyen megegy kisbabank. Amiota pozitivat teszteltem azota, allandoan stresszelek gorcsben a gyomrom(orvos 3 hetesen igazolta a terhesseget).. egyszeruen nemtudom mierr.. nemtudom iranyitani.. ugy fekszek ugy kelek h ezerrrel dobog a szivem... tiszta stresszes gorcsos vagyok, es egesz nap... foleg estere... mar faj a hasam bele szinte.. szerintetek ez normalis?... fogalmam sincs h miert mitol stresszelek, az elso terhessegem is koplikacio mentes volt es termeszetes uton fogant mindket babaa... mit tegyek h ne sztesszeljek ennyit, mert mar ha csak arra gondolok h megint stresszelek mar gorcsben a gyomrom... remelem ertitek.. eshat a stressz nemtesz jot a babanak

2014. nov. 27. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

velem ugyan ez van!első babával boldog voltam az első perc kezdve.egyszersem stresszeltem magam, minden zkenőmentes volt.

most 8.hétben vagyok és ugyan azt érzem amit Te!szőrnyű nagyon rosszul érzem magam, és fogalmam sincs hogy miért:( jó lenne ha elmúlna

2014. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni...


3 hetes terhességet még orvos sem lát!

2014. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonlóan érzem magam, most várom a második babát, és sokkal többet aggódok, mint az elsőnél. Talán azért, mert már tudjuk mit veszíthetünk.
2014. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vervetel HCG szint.. plusz uh..azert ert hozza az orvosom kedves masodik!... megvastagodott nyalkahartya, plusz hcg szint hatalmas emelkedese... lehwt h tobb hetes voltam akor, o a babara mondta cca, mert nemvolt rendszeres a mrnsim.. mindegy lenyeg h en ertem... de most nem ez volt a kerdes
2014. nov. 27. 21:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves elso es harmadik... es szerintetek ez nemfog elmulni a 40. Hetig?... rettenet rosz erzes... enni sincs kevem ugy stresszelek, de ha megkerdeznek tolem h min stresszelek, nemtudner ra valaszolni... csak egyszeruen be vagyoknfeszulve es nemtudok ellazulni sehogy, pedig egesz nap a gyerkocommel vagyok
2014. nov. 27. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok! nem tudom de jólenne ha már nem ez lenne!
2014. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!