Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha menstruacio negyedik...

Ha menstruacio negyedik napjaban ami mar elmuloban van es ha lefekszem a baratommal akkor lehetek terhes? Ha igen akkor mekkora az esely ra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel érett nő vagy az év 365 napjában teherbe eshetsz, ha nem védekeztek.
2014. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De meg menstruacio alatt is? nagyon sok mindent hallottam mar
2014. nov. 28. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, főleg a 28 napnál rövidebb ciklusú nőknek: a menses végén van a legtermékenyebb! időszakuk. Ha babát szeretnének, ide érdemes időzíteniük az együttlétet.

De egy rendkívüli peteérésre más is képes.

2014. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nekem sose volt 28 napos ciklusom, mindig 31-32 napra jott meg. Mondjuk a terhessegnel minden lehetseges
2014. nov. 28. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem errol annyi a velemenyem hogy soha nincs olyan hogy maximalis vedelem terhesseg alol vedekezes nelkul, ugyanis ha tudod h kb mikor van peteeresed akkor se biztos hogy pont akkor van.

Mi terveztuk a babat es igy is kesoi fogantatas volt amirol en nem is tudtam hogy lehetseges. Egy ismerosnek pedig hamarabb fogant mint ahogy o gondolta.

Igy a mensi utani napokban barmikor lehet , akar kozepidoben akar mensi elott.

Ha nem akarsz babat vedekezz en azt tanacsolom. Lehet hogy nem tortenne semmi de ezt elore nem tudhatod.

32 hkm

2014. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nem szoktam soha leírni,még sosem tettem,de én óvszer mellett maradtam terhes :)

Úgyhogy pont a fogamzás egy olyan dolog,amit a természet alakít úgy,ahogy szeretne :)

Meg én amúgysem ajánlom a menses alatti szexet,mert sok fertőzést össze lehet szedni :/

36hkm

2014. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 ciklus van, amikben figyelni kell nagyon a termékeny napokra, az egyik a biológiai ciklusod, ha ez 31-32 napos, akkor a 14. környékén van a peteérés. Ez előtt és ezután 6 nappal bármikor bekövetkezhet, tehát olyankor nagyon kell figyelni a védekezésre (megszakításos nem védekezés!).


A másik ciklusod az extra peteérős ciklus, amikor az adott napon szintén nagyon termékeny vagy (illetve még ez előtt 3 napon belül is figyelni kell, mert a spermák 72 óráig életképesek). Ezt itt tudod kiszámolni a születési adataid segítségével:

[link]



Viszont spontán peteérésed bármikor lehet, tehát mindig kell védekezni, kivéve, ha gyereket akarsz. Csökkenteni az esélyét óvszerrel v egyéb fogmazásgátló módszerrel tudod, illetve ha ezeken a fentebbi napokon nem vagytok együtt. Az esély nulla sosem lesz. Hallottam olyanról, hogy 2-3 húzás erejéig tette be a fiú, és a csaj terhes lett, pedig utána gumit húztak. Az előváladékban lehet sperma akkor is, ha előtte nem szexeltetek közvetlenül.

2014. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes, de ahogy mar valaki irta is, menstruacio alatt ne legyetek egyutt, megha elmuloban is van. Egyreszt nem tul "egeszseges" masreszt eleg fura szituacio, par napot meg biztos kibirtok ...
2014. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!