Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt. Ezt miért...

Kombinált teszt. Ezt miért küldhették vajon vissza?

Figyelt kérdés

megcsináltattam a kombinált tesztet nov.12-én.És pár napja vissza küldték ezt a vizsgáló lapot,amivel mentem ugye levetetni a vért hozzá.Se egy mondta,semmi nincs mellékelve hozzá,hogy most mi a fenének küldték vissza.Csak kék filctollal kivan húzva az aláirásom helye,felkiáltójellel.De semmi olyan,hogy irja alá,és legyen szives visszaküldeni,vagy hasonló....

Ilyenkor mi van?Vissza kell küldenem,vagy nem kell?Ha nem küldöm,addig eredményem se lesz,vagy hogy van?

Köszönöm ha valaki tud segiteni.


[link]


2014. nov. 29. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyanítom,hogy igen,az a baj,hogy nem írtad alá.
2014. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ha nem írtad alá, akkor nem értem, miért csodálkozol hogy alá van húzva az üres hely?
2014. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
írd alá küld vissza.
2014. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

azért csodálkozom,mert miért nem adták oda hogy irjam alá ott amikor levették a vért...

A másik meg,hogy legalább egy fél mondatot oda irhattak volna,hogy ugyan küldje már vissza aláirva.

Ezek szerint addig nem is lesz eredményem amig vissza nem küldöm?

És ha meg se kapom ezt a papirt?Mert csak a véletlen műve hogy észre vettem,a lépcsőházba volt kirakva oldalra...be sem volt dobva....

A boriték sajnos véletlen ki lett dobva,igy nem emlékszem honnan küldték.Ennek a papirnak a sarkán van egy pesti cim,oda kell vissza küldeni?Tudja esetleg valaki?Vagy ezek nem egy helyre mennek?

2014. nov. 29. 10:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahol levették a vért, azt az intézményt hívd fel és kérdezd meg, hogy hova kell visszaküldeni. Ők tudni fogják, hiszen általában -ha alá van írva a papír- ők küldik be.
2014. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. nov. 29. 11:28
 7/14 A kérdező kommentje:
ezek szerint aláiratlanul küldték el Pestre,ugyanis Pestről küldték ezt vissza,én meg Miskolcon vetettem le.Csak nem tudom miért ültek akkor rajta majdnem 2hetet...csak most jutott eszükbe hogy nincs aláirva?Na mindegy,csak kicsit bosszantó... :/
2014. nov. 29. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Oda vidd vissza, ahol levették a vért, de sanszosan, már nem lesznek meg a mintáid ennyi idő után, úgyhogy lehet, hogy nem fogják tudni megcsinálni a vizsgálatokat.
2014. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én balhéznék ott, ahová mentem a vizsgálatra. ( a pénzt is visszakérném) Ezek után a helyedben tovább mennék integrált tesztre egy másik céghez, mert már nem bíznék abban hogy korrektek a vizsgálattal kapcsolatban.
2014. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ha jól értem,akkor a mintáimat el sem küldték pestre?

Azt el kellett volna küldeni nekik ezzel alappal együtt nem?

Meddig tárolható a vér?Vagy hogy van ez?

Az biztos,hogy ha nem lesz jó,vagy valami,olyan balhét csapok...nem azért fizettem x ezer ft-ot,ráadásul ez nem egy sima vérvétel,amit bármikor újra levehetnek......

És nem az én hibám hogy nem volt aláirva.Amit alá kell irni,szoktak szólni,hogy itt meg itt tessék akkor aláirni....

Na most már egyre dühösebb vagyok....

2014. nov. 29. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!