Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. én voltunk a 18 hetes...

27. én voltunk a 18 hetes ultrahangon és azt mondták kisfiú. Változhat még ez vagy ilyenkor már tutira tudja mondani a doki?

Figyelt kérdés
én annyira kislányt tippeltem volna.. de nagyon örülök a fiúnak
2014. nov. 29. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetesen mondták lánynak.

Azóta nem változott.. Szerintem egy fiút meg pláne hamarabb ki lehet szúrni:) Tehát valószínű az is:)


38 hkm

2014. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változhat...

Egy ismerős mesélte, hogy a tesójának egészen a 36. hétig fiút mondtak. Akkor volt uh és közölték, hogy mégis lány lesz. (És tényleg lánya született.)

2014. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 +bloodred+ ***** válasza:

Szintén, nem is olyan régiben mesélte egyik ismerősöm, hogy több ultrahangon is azt mondták neki, hogy fiú. Egészen a 34. hétig, mikor is szóltak, hogy mégsincs kukija.

És hát lány lett.

Nem lehet 100 százalékosra venni. Én 22 hetesen kérdeztem meg, hogy milyen nemű a babám, rögtön elsőre meg is mutatta magát, hogy fiúcska, és az is lett.:)

Boldog babavárást, lényeg h egészséges legyen!

2014. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is végig fiút mondtak,pedig voltak 3D-s uh-is.Mikor megszületett,akkor derült ki,hogy kislány.
2014. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nahát kíváncsivá tettetek mostmár :))) akkor az lesz a biztos majd ha ki bújik a picurkám :)) lehet nem itt kéne kérdeznem de csíkok ellen tudtok valami tuti tippet? a mellem már most katasztrófa :/
2014. nov. 29. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam eltalálták:) A fiamat 18 hetesen, a lányomat csak 32 hetesen mondták biztosra.

Nekem nincsenek csíkjaim, egyrészt a genetikának, másrészt a rengeteg folyadékfogyasztásnak tudom be. Meg esténként kenegettem testápolóval, mindegy milyennel, csak hidratáljon.

2014. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok!

Hát nem biztos,hogy ettől, de én is rengeteg-rengeteg folyadékot iszok. Én extra szűz oliva olajjal kenem..

Nem tudom,hogy ennek köszönhető e de nincsenek csíkjaim.

Remélem most már erre a 2 hétre nem is lesznek.

Egyébként én hajlamos vagyok rá...

2014. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam ma a dokinál és ott a babucim meg mutatta hogy bizony fiúcska szépen szét rakta a lábát és megmutatta hogy ő igen is pasi ;))) én is sokat iszok több mint 2 l megy naponta és testápolóval kenem de semmi és viszket is :(( ez genetika :/
2014. dec. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!