Magzatvíz lehet?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, és pár napja elég intenziv folyásom van, el is kezdtem kezelni nem is ez a gond, de vele együtt egyik pillanatról a másikra jön ki hígabb víszerű valami. Egy hete még zárt voltam teljesen, lehet magzatvíz?
2014. nov. 30. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokott intenzívebb folyás lenni,de azért én holnap vennék a gyógyszertárban olyan betétet ami a magzatvizet jelzi. A nevét sajnos nem tudom. Kisfiamnál én sokszor gondoltam magzatvíz szivárgásra, és sokat stresszeltem magam emiatt (persze minden rendben volt, csak kicsit hígabb volt a folyásom) de akkor még nem volt ilyen csodabetét! :)
2014. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok! Itt egy link: [link]


Erre gondoltam.

2014. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. nov. 30. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is beszereznék valami ilyen csodadolgot ha kétségeim lennének.


Nekem a szülés napján volt olyan folyásom ami vízszerű volt, és az volt benne a furcsa, hogy sokszor kellett tisztaságit cserélni. Estére be is indultak a fájások. Viszont a hígabb folyás magától a terhességtől is lehet, nálam is előfordult.

2014. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megilyeszteni, de leirom velem mi történt. Nalam 19 hetesen történt hasonlo szituacio, viszont en annyira ereztem hogy baj van ezert bementunk a korhazba. Csinaltak tesztet magzatvizre es pozitiv lett. Rogton ultrahang hogy keressek a repedest de nem talaltak. Meg ket hetig folyamatosan minden nap pozitiv volt a teszt de repedest semmikor sem talaltak. Az orvos azt mondta hogy ilyen korai terhessegnel elofordul az alpozitiv teszt. Azota eltelt lassan 9 het es minden rendben van, de en a helyedben ha nem vagy nyugodt inkabb a korhazba mennek mintsem a patikaba.


Remelem minden rendben lesz veled :)

2014. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!