Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok-e ugy, hogy tehetbe...

Voltatok-e ugy, hogy tehetbe estetek, aztan beparaztatok mi lesz? Sajnos vizsgaznom is kell, sok minden van a fejemen es ketsegbe vagyok esve mi lesz. Tudom ezzel artok a gyereknek is, de nemtudok uralkodni magamon. Ma vagyok eppen 6 hetes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Anyám vigyázni nem tudsz, vagy elvetetni. Most lesz egy idegbeteg gyereked mert végigig idegelted a terheséget. Mért nem akkor szülsz amikor már megvan a vizsgád és normál állásod van.
2010. jan. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

De hülye vagy te első.


Én nem voltam így, mivel nincs gyerekem, de a fenti mondatot le kellett írnom. Bocsi.

2010. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem az első oltári hülyeséget írt... Jesszus...

Nekem még nincs gyerekem, de már én is gondolkoztam ezen, hogy ha egyszer teherbe esnék, tuti, hogy be lennék tojva rendesen :)

Nem lehet, hogy ez csak az "első sokk" miatt van? :)

Szerintem vegyél egy nagy levegőt, és tudatosan koncentrálj arra, hogy ne problémaként fogd fel ezt a helyzetet, hanem lehetőségként!

Vizsgaidőszak nem lesz egész évben, egy gyerek pedig ajándék, aki mostmár jóban- rosszban veled lesz :)

Nem ismerem a helyzetedet, és téged sem, de a tuti tippem az az, hogy ne a dolgok rossz oldalát igyekezz meglátni, hanem a jót.

Talán segítene, ha valakivel meg tudnád beszélni a félelmeidet...

Remélem, tudtam egy kis lelket önteni beléd!

Sok boldogságot kívánok neked, és a kisbabádnak is :)

2010. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tavaly kezdtem elismét iskolába járni,mert már elég nagynak gondoltam a fiam ahhoz, hogy lehessen mellette tanulni (majdnem 2 éves volt), aztá a félév vége felé jött sokként a hír, hogy jön a kistesó. Az abortusz meg sem fordult a fejemben de mégis el kellett tellnie pár hétnek mire feldolgoztam a hírt. Közben persze eljött nekem is a vizsgaidőszak. De mikor érzed a mocorgását legkésőbb akkor megbarátkozol vele. A szresszelést nem kell olyan vresen komolyan venni 6 hetesen semmit sem ártottál a babádnak vele. Tanulni lehet gyerek mellett is. Én már kétgyerek mellett teszetm ezt :)) Annyi hogy a tavalyi4.6 os eredményem lement 3-ra, dehát ez érthető egy3 éves és egy 6 hónapos mellett. Ne aggodj, nem lesz gond. A vizsgákhoz meg sok sikert.

zs

2010. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad kétségbe esni!!! Minden alakul majd a maga útján, ha hiszem benne, hogy minden megoldódik. Persze tenni is kell érte, de beleszakadni azért semmibe. Én is iskolába járok. 20-25 hétig folyamatosan vizsgáztam. A tavaszi félév vizsgáit pedig a baba születése után csinálom meg. Május közepére vagyok kiírva, tehát pontvizsgaidőszak elejére. Nem gondolom, hogy minden simán fog menni, de hiszem, hogy lesz elég akaratom és kitartásom, hogy véghezvigyem. Arról nem is beszélve, hogy nyár végén nyelvvizsgáznom is kellene. Az igaz, hogy dolgozni, nem dolgozom, így az a teher nem nyom. De hiszem, hogy az embert annyi teher nyomja, amennyit el kell bírnia. Fel a fejjel!!! még egyszer az fogod mondani, milyen egyszerű volt, és büszke leszel magadra, hogy végigcsináltad!!!
2010. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20-25. hetes koromig vizsgáztam folyamatosan (előző)
2010. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én most 19hetes vagyok... épp most túl egy vizsgaidőszakon, és egy szakdolgozaton, a másikat most írom... és ha bennmarad a picikém elég sokáig.. akkor az is lehet h el tudok menni a 2 államvizsgámra is :):) .. szóval nyugi... próbálj nem aggódni.. biztosan kiváló anya leszel... és az elvetetésbe sztem bele segondolj... tudom milyen nagy lelki terhet ró az emberre.. anyukámnak volt.. és azt mondta ha újrakezdené..sohasem tudná senki rávenni hogy megölje a magzatát... szóval.. fel a fejjel.. próbálj tisztáb jönni önmagaddal... minden rendbe fogjönni... :)

2010. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!