Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek 35héten...

Van itt olyan akinek 35héten beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Milyen tünetekkel kezdődött?Mekkora lett a gyerek?Egészségesen született?Nekem elég sűrűn föleg éjszaka keményedés és alhasi szúrás fájdalom jelentkezik rendszertelen.Ma éjszaka nagyon erős volt.A méhnyakam 2000 a lepény 2-3as fokban van.Szerintetek Meddig húzhatom még?

2014. dec. 3. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

bnom kisfia 34.hetre született párhete . 2600 gr körül, és 48cm-el

Kicsit besargult de ennyi. Koraszulottnek sem kezelték olyan jó húsba volt. A szopizas nem ment eegyből de 5 nap uután haza is mehettek.

Azt hiszem ma egy hhónapos a kicsi :)

37hkm

2014. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33hèten semmi elojel nèlkül fàjàsokra èbredtem, rögtön korhàz de elfolyt a víz nem lehetett bentartani, sürgøsègi csàszàr lett. 1390gramm 38cm megszületetta fiam, 4 hèt utan jött haza semmi baja mèga lègzèseisrendben volt. Most 7hönapos 7kg, ès màr màszogat...
2014. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyenek voltak a fájások?Keményedtél is.Én erős szúró fájást érzek alhasban főleg éjszaka.
2014. dec. 3. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha nem kemènyedtem, olyan mint a mensi görcs csak 30x erősebb

Inkàbb ilyen huzúdó nyilaló èrzèsem volt az nap...

2014. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló cipőben járok. Hétfőn töltöttem a 35. hetet és 2111 a méhszájértékem, vagyis 1 ujjnyira teljesen nyitva vagyok. A 31. héten még 3100 volt. A dokim hétfőn félig komolyan azt mondta, hogy a héten meg lehet a baba. De én még 2 hetet igenis bent akarom tartani. Keményedés néha van, minden nap, nem túl kellemes, de már régóta. Plusz nagy ritkán éjszakánként enyhe jóslók. Pihenni próbálok, amennyire lehet a 3 éves lánykám mellett.
2014. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia ami nekem van mostanában nem mondanám gyengének főleg az elmúlt éjszakait nagyon erős volt ilyen szúró fájdalom alhasban közben keményedtem.Kedden volt egy hete hogy ez miatt kórházban voltam.Magnéziumot kaptam infúzióban.Én csak vasárnap töltöm a 35 hetet.Becslés szerint 2kilon felül van.
2014. dec. 3. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
36.hétig lehet szedni a magnéziumot,nyugodtan szedj 3*2-t,és pihenj!
2014. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálad milyen és pontosan hol van ez a szúrás, de nekem kb. a 12. héttől bizonyos mozdulatokra hirtelen vagy jobb vagy bal oldalt teljesen lent elkezd szúrni, ami nagyon fáj, és olyankor szinte moccanni sem bírok. Majd 1-2 perc elteltével elmúlik. De ha ez ülés közben jön rám, felállni sem bírok. Olyan érzés, mint amikor az ember lépe szúr, de hogy valójában mi, azt nem tudom. Amúgy ezek miatt én már nem aggódom, pont azért mert az elej óta előfordul, és hétfőn voltam már ctg-n, és egyszer ott is éreztem ezt, de nem mutatta a fájásmérő, tehát nem méhösszehúzódás. NE aggódj, kihúzzuk még amíg kell! 5-ös voltam
2014. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!