Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig szedtétek az...

Hányadik hétig szedtétek az Elevit Plus-t?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Babatervezés előtt fél évvel kezdtem az Elevitet (akkor még nem volt plus), majd végig a várandósság alatt, és szoptatás alatt is, így összeért a kistesó projekttel, szóval gyakorlatilag már kb.3 éve szedem folyamatosan :)
2014. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Én még most is szedem néha,ha eszembe jut :)

37hkm

2014. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Én végig szedtem, sőt még szoptatás alatt is. Az orvosom javasolta így.
2014. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt javasolták hogy kb a 24 .hétig szedjem, utána már ne. Csak én attól félek hogyha abbahagyom , megnő az étvágyam és többet fogok hízni. Mivel most a szervezetem minden vitamint megkap, nem nagyon van étvágyam, de ha abbahagyom tuti kívánós leszek. Legalábbis így gondolom.Eddig 2,5 kg- ot híztam. Nem szeretnék sokat felszedni ,mert így is túlsúllyal kezdtem a terhességet.23 hkm.
2014. dec. 4. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nem mondtak h ne szedjem viszont mondtak h az 1. trimeszter utan ket naponta is eleg. azota is szedem most 4. honapja szoptatok most fogok atallni multivitaminra.
2014. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szedtem.
2014. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 32 hetes vagyok, és mást szedek (Femibion), de az én orvosom is azt mondta, hogy szedhetem végig, és a szoptatás alatt is. Pedig rákérdeztem hogy szedjem-e két naponta inkább.

Annyi, hogy lehet hogy a szülés után váltok Pl. Elevitre, az azért olcsóbb......

2014. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy csak az első 3 hónapban szedjem, szóval csak 3 hónapig.
2014. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!