Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomoregesem van, a torkomat...

Gyomoregesem van, a torkomat kaparja a sav. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a RENNIE nevü gyógyszert ajánlották,ez nem árt,mert magnéziumot is tartalmaz,vény nélkül kapható,és hatásos.Napi 6 szem a megengedett,de ha ez esetleg nem válik be,akkor az orvosod tud felírni egy erősebb készítményt,ennek a nevét sajnos nem tudom,de a RENNIE-t nyugodt szívell ajánlom én is ezt szedtem,szedem.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv:34 hetes pocis:)

2008. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerülni kell a zsíros ételeket, a csokoládét, az alkoholfogyasztást...

Ami segíthet:hideg tej,Calcium rágótabletta(banános),pár korty Salvus víz,néhány szem háztartási keksz,Zantac,Magne B6,Talcid,Rennie...

2008. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem segitett,ha ittam 1-2 pohár tejet.
2008. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a fentiek + Parádi szmentes gyógyvíz, kétszersült, háztartási keksz (ezek jól felszívják a savat)
2008. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
9%
Igyál nagyon sok vizet! Az "felhígít". (Ha nem akarsz mindenféle előbb felsorolt gagyi szereket magadba.)
2009. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!