Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen abba lehet hagyni...

9 hetesen abba lehet hagyni az Utrot?

Figyelt kérdés
Ha szép lassan csökkentem,nem lesz gond?Már csak egy dobozzal van,a doki azt mondta nem irja fel,mert nincs rá szükségem.( Én kértem 5 hetesen,mert nyáron volt egy magzatelhalásom és ugye vetélés után ezt felírják,de sz artak rám az orvosok)
2014. dec. 10. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 12-13. hét között javasolt, mert akkortól veszi át a méhlepény a sárgatesttől a hormontermelő szerepet. Én anno azért szedtem, mert nem volt elegendő progeszteronom és kezdett leválni a petezsák melletti nyálkahártya, véreztem. A dokim azt mondta, hogy a 12.hétig szedjem, aztán ahogy betöltöttem a 12. hetet, szépen lassan csökkentsem és a 13. héten túl már ne szedjem. Így is tettem, nem volt gond. Nem értem a dokidat. Honnan tudja, hogy nincs rá szükséged? Csinált hormonvizsgálatot, vagy mi? Így csak imádkozhatsz, hogy ne legyen gond. Persze, lehet, hogy igaza van a dokinak, beletrafált, hogy nincs rá szükséged, de vizsgálatok nélkül így kijelenteni, hülyeség. Neki miért fáj, ha felírja a gyógyszert? Ártani nem árt, de esetleg megmenthet egy vetéléstől.
2014. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta,azt csak 3 vetélés után írják fel.Hát köszönöm,nekem elég volt ez az egy is.Kísérleti patkánynak nézik az embert? 4 orvosnál voltam már!
2014. dec. 10. 07:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik dokihoz és kérd meg, mondván nem szeretnéd csak úgy abbahagyni hirtelen. Én azt hazudnám ha nagyon nem akarják felírni, hogy néha picit barnázom. Arra már biztos felírják. Nem lehet csak úgy abbahagyni ha már elkezdted, 12. hét után kell abbahagyni.
2014. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta mennyit használsz? Nekem 3x2-t kellett, 11. héttől csökkenteni kezdtem majd elöntött a vér. Nem volt semmi baj, csak 2mm-re eltávolodott a méhlepény, vagyis kezdett volna leválni, de azonnal bementem az ügyeletre és visszaállítottak a 3x2-re. Aztán 14. héten ugyanez történt, így csak a 18. hétre hagytam abba. Akkor már nem volt szerencsére gond. Viszont első babámnál 14. hétre abbahagytam, és akkor nem volt semmi baj.
2014. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3x1 -et használok.Ezt az utolsó tíz szemet szedhetem úgy hogy 2x1 11 napig,aztán 1x1 egy hétig ? Így szoktátok csökkenteni?
2014. dec. 10. 17:54
 6/7 A kérdező kommentje:
*nem tíz szemet,utolsó dobozt(30 db-os)
2014. dec. 10. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy csökkentheted.
2014. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!