Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki fejfájós, migrénes volt...

Aki fejfájós, migrénes volt terhesség alatt, megszűntek a panaszai szülés után?

Figyelt kérdés
Sosem voltam fejfájós típus. De a második trimeszter eleje óta szörnyen fáj a fejem, akár 4-5 napig is egyfolytában. Már nagyon nehezen bírom. Volt valaki így? Szülés után elmúlnak a rosszullétek, ugye?

2014. dec. 10. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sima fejfájásom volt de az a 9 hónap alatt végig. Nagyon ritka volt ha nem fájt. Most a másodikat várom és vele is fáj viszont rosszabb mert a nagyobbal törődni kell, nincs sötétben fekvés. Amúgy igen ahogy megszültem másnaptól semmi bajom nem volt.
2014. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha nem volt migrénem, fejem is csak ritkán fájt a terhesség előtt. A második terhességem alatt olyan fejfájásaim volzak, hogy sokszor a falat kaparzam kínomban. Megtudtam azt is, milyen a 3-4 napos migrén :$


Szerenécsére a szülés után elmúlt, lassan 2 éves a kislányom :)

Kitartás, jó eséllyel elmúlik nálad is :)

2014. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!