Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen nem minden nap...

23 hetesen nem minden nap érzem mozogni a babát, ez baj?

Figyelt kérdés
16 hetesen éreztem először a mozgást, akkor még nem rendszeresen. A védőnő szerint kb a 20-22. héttől viszont minden nap kellene éreznem. De vannak napok, amikor semmit sem érzek, és amikor mozog, akkor sem sokat (napi 15, max 20 mozdulatot érzek).Az eredményeim és az UH vizsgálatok alapján minden rendben a babával. Mégis lehet valami gond?

2014. dec. 11. 09:21
 1/5 Katuska87 válasza:
Szia! Én most tartok a 26. hétben. Minden nap érzem a babát a 18. héttől egyre erősebben.Bár volt egy-két nap, mikor nem volt annyira aktív, de mozgott. Megkérdezhetem, hogy túlsúlyos vagy-e?Szerintem az is befolyásolja,h mozog a pici csak te nem érzed. Remélem nem bántottalak meg a kérdésemmel!Nem vagyok szakértő, első babámat várom.Biztos választ a védőnő tudna adni.Nyugodtan kérdezd meg, mint, h bizonytalanságban legyél.
2014. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, max 4-5 kiló plusz van rajtam.
2014. dec. 11. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A túlsúly hogy a pélóban befolyásolná ezt??


Ha egész nap nem mozog, inkább nézesd meg magad. Lehet nyugodtabb napja, de akár bajt is jelezhet.

2014. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katuska87 válasza:

Szia utolsó!!

Olvastad az utolsó két mondatomat is???????????????Csak találgattam!!

Én is legfőképp az orvost kérdezném vagy a védőnőt.Az a biztos!!

Kérdező!

Írj,hogy minden rendben,oké??

2014. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 26. héten éreztem először mozogni. Ezután is csak az esti híradónál éreztem kb. 10 percig a mocorgást.

Túlsúlyos nem voltam, a doki szerint túl izmos voltam és nyilván a baba is nyugodt volt.

Az első NST-n a hölgy eléggé megijedt, mert semmi mozgást nem jelzett a gép, már majdnem bennfogtak, amikor szerencsére megjelent az az orvos, aki a programcsászárt csinálta és mondta, hogy nincs semmi gon, sosem éreztem napközben mozogni.

2014. dec. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!