Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban hamarosan szülök?...

Valóban hamarosan szülök? 1100- as a méhszájam, a 35. hétben vagyok.

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta, hogy maximum 10 nap és, ha betöltöttem a 36. hetet ne szedjem tovább a magnéziumot.Volt vagy van valakinek hasonló esete.

Sokat görcsölök és keményedik a hasam, de szerencsére nem rendszeres. Csak azon aggódom, hogy nem érek be időben a kórházban vagy, hogy nem veszem észre, hogy most már menni kellene.

A 35 hetes vizsgálaton a baba méretei: fej k: 90, mellkas: 98, combcsont: 69. Akinek hasonló értékei voltak súlyt tudna írni, mert el is felejtettem megkérdezni a dokit vagy mondta csak nem halottam a nagy meglepettségben. :D

Köszönöm a válaszokat.


2014. dec. 11. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
28. héttől volt uh-val mért 1100-as a méhszáj, 35. héttől a nyákdugó is elment részben, 40+1-en szültem.
2014. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!