Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25g ch- eszem reggelire...

25g ch- eszem reggelire grammra pontosan mégis magas a vércukrom. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
150g ch-ra vagyok fogva. 7:15 körül eszem. Táblázatból, csomagolásról számolom a ch-kat mégis magas a cukrom. Próbáltam Lidl wellness kenyér, graham és korpás zsemle Ceres slim, Ceres diabetikus kenyér. A többi étkezés után egy órával jók az értékek. Nem iszom tejterméket se reggelire. Vaj, vajkrém uborka sajt sonka párizsi a feltét. Rántotta.
2014. dec. 11. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem jó kenyerek. Cere tönkölybúza kenyeret vegyél vagy a teljeskiörlésű jó kenyeret.
2014. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lipóti purpur kenyere is minőségi (4éve élek 160grammon ;) Ajánlom, finom kenyér.
2014. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet próbálni másfajta kenyeret is, de nekem csak az vált be, hogy csökkentettem a ch-t. Próbáld meg, hogy csak 20 gr-ot eszel reggelire és inkább tízóraira egyél kicsit többet. A másik dolog, hogy kicsit későn reggelizel. 7 előtt kellene.
2014. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsokat.
2014. dec. 11. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 25g ch-t kellene reggelire ennem. Ez még sosem sikerült... Minden létező kenyeret végigpróbáltam, de minden felviszi, úgyhogy Én kb 2 hónapja kenyeret nem ettem... Amúgy a szervezet reggel tolerálja legrosszabbul a cukrot. Reggelire általában egy kis poharas kefírt tudok megenni 3 teáskanál útifűmag héjjal keverve. Nekem csak ez nem viszi fel. tízóraira tudok kicsit többet enni, meg ebédre, és uzsira. Aztán a vacsimnak, és az utóvacsimnak nagyon soványkának kell lennie, különben a reggeli éhgyomri cukrom megint az egekben van. Még van kb két és fél hetem... ezt már talán féllábon is... :)
2014. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!