Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhesen meghalt a...

25 hetes terhesen meghalt a babam. Azt mondta a doki, hogy a koldokzsinor becsavarodott. Mitol tortenik az ilyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos igen! S ami talán még szörnyűbb, hogy ez nálam a betöltött 36. héten történ. Egészséges, 3 kiló feletti pici volt. A vizsgálat nem állapított meg semmi rendellenességet, csupán a köldökzsinór volt szorosan a kezére és testére tekeredve. Nálad mikor történt? Úgy kellett megszülnöd a babát? Hogy vetted észre, Mennyi időt kell várni a következővel? Ha valami érdekel. hogy mi történt nálam kérdezz nyugodtan.
2008. aug. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nagyon sajnálom! És mi történt? Érezted, hogy nem mozog? Mit mondott a doki, mitől lett így??
2008. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Én egy-két óráig nem éreztem a baba mozgását, ezért bementünk a kórházba. Sajnos nem találtak szívhangot, s az uh-on kiderült, hogy valamiért már sajnos nem él a pici. Akkor megindították a szülést, ami 18 óráig tartott. Az utána lévő vizsgálat szerint teljesen egészséges volt a baba. A köldökzsinór volt szorosan a kis testén. Hát ezt nem kívánom senkinek!
2008. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd részvétem ,nagyon sajnálom. Én 29 hetes vagyok de többször van úgy hogy 1-2 óráig nem mozog, utána meg beindul. Csak ebből gondoltad hogy baj van?
2008. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, köszönöm a részvétet! Más jele nem volt, mint, hogy pár órája nem éreztem a picit, bármit is csináltam. Szóltam a szülésznőmnek, hogy mit csináljak. Mondta menjek a kórházba, de már 36 hetesen előfordul, hogy nem mozog annyit. Hát sajnos már nem volt szívhang, úgyhogy megindították a szülést. Nem véreztem, nem görcsöltem, nem voltam rosszul. Ezért is írom mindenkinek menjen inkább 15-ször feleslegesen, mint várjon otthon. Ha keveset mozog az is jelezheti, hgy valami nincs rendben, s akkor még lehet segíteni. Most újra babát várok, 17 hetes vagyok.
2008. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!