Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az esztergomi kórházban dr....

Az esztergomi kórházban dr. Burg Anitánál lehet szülni? Van valakinek valami infója?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmit nem találok a neten róla, csak régi infókat, még a váci kórházzal kapcsolatosan. Vállal ő Esztergomban szülést, terhesgondozást? Van magánrendelője? Elérhetőséget tud valaki hozzá?
2014. dec. 11. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemrég szakvizsgázott, én ugy tudom, hogy nem a szülészetet választja a továbbiakban! A tel számát priviben!
2014. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem lehet... Viszont a Mészáros Márta nagyon megbizható
2014. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, tudom, Mészáros Mártát jól ismerem, igazából nála szeretnék szülni, hozzá járok magánba már régóta, de úgy tudom, nála se lehet. Vagy neked esetleg más infód van? Nagyon örülnék, ha mégis lehetne nála :) Még csak 9 hetes vagyok, a 12 hetes UH után megkérdezem tőle, csak addig is próbálom kideríteni, amit lehet, még időben.
2014. dec. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!