Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki nem...

Van itt olyan kismama aki nem keményedik?

Figyelt kérdés

35. hetes vagyok, reggel szedek be 1 magneb6-ot hónapok óta, mert szinte nem is keményedek max 1x2x talán 1 nap, de az is ritka. Tegnap amikor voltam NST-n az egyik nővér kérdezte mennyit magnéziumot szedek, mondtam neki, hogy napi egyet, erre majdnem kiesett a szeme "1-et 35 hetesen?" kérdéssel párosítva. A védőnőm azt mondta, ha nem keményedek akkor elég.

Örüljek neki, h szerencsére nem keményedek vagy a későbbiekben lehet ebből hátrányom pl. szülésnél?


2014. dec. 12. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés az utolsó mondat.

Én egész terhesség alatt szedtem be egy dozonyi magneb6-t. Egyszer se keményedtem,az elején a 16-7.hétig görcsölgettem néha..

38hkm

2014. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csak a szülés napján keményedtem be kb. 5 perc aztán ennyi. szóval ha úgy vesszük nem keményedtem,de 3*2 panangin és 2*fél diaphyllint kellett szednem lehet ezért.
2014. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyerekemnél sokat keményedtem, a második konkrétan meg akart születni a 32. héten, Mg-infúzióval állították le a fájásokat 26 óra alatt. Ehhez képest első alkalommal 6 óra vajúdással bő 1 ujjnyira, második alkalommal 13 óra vajúdással 2 ujjig jutottam. Mindkettő császár lett, mondanom se kell :(
2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lassan betöltöm a 38. hetet, de még egyszer se keményedtem, pedig külön nem is szedek magnéziumot. Nem tudom, hogy ez függ-e össze valamival a szüléssel kapcsolatban...
2014. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer se vettem be magneb6-ot se semmit a terhes vitaminon kívül. Nem keményedtem, nem voltak jósloim se, 40h3 napra szültem természetes uton, fájdalom csillapító nélkül, viszonylag gyors kibirható szülésem volt.
2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

32. hét óta nem szedek magnéziumot, egyszer sem keményedtem be. Valószínűleg addig is felesleges lett volna az én esetemben, mert sosem volt ilyen problémám.

36hkm

2014. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!