Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlhat az émelygés és...

Elmúlhat az émelygés és undorodás az ételektől a terhesvitamin miatt?

Figyelt kérdés

7+5 hetes vagyok, 2 hete a legtöbb ételtől hányingerem volt, 6 napja szedem a Femibiont és már tudok rendesen enni, nem émelygek.

Egy hét múlva uh, de addig izgulok. Örültem a tüneteknek, de most,hogy a hányinger elmúlt, izgulok nincs-e gond a babómmal.

Első picink lesz, lehet kicsit bolond kérdés. :)



2014. dec. 15. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúltak a tünetek kb pár napig, aztán visszajöttek, kb dupla erősséggel. fel sem bírtam kelni annyit hánytam, pedig azt hittem, hogy elmúlt. Most is néha enyhülnek, néha meg meghalok és már 14. hétben vagyok. Sajnos a tünetek jönnek mennek, nem lehetsz nyugodt, hogy nem jönnek vissza, de az sem jelenti, hogy gond van, ha elmúlik vagy enyhül kicsit. Amúgy lehet jobb a vitamintól, mert van benne B6.
2014. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól van, én a legelejétől a Femibiont szedem, úgy a 6. hétig semmi bajom nem volt, aztán a 8. hétig egyfolytában nagyon rosszul voltam, folyamatosan erős hányingerem volt, de hányni nem bírtam. 8 hetesen volt pár nap, amikor nem volt semmi bajom, azt hittem, hurrá, ilyen hamar vége, de nem, 5 nap szünet után visszajött a rosszullét, és azóta hányok is, igaz, nem gyakran, naponta-kétnaponta egyszer. Közben végig szedtem a Femibiont, szóval kétlem, hogy az befolyásolná, a tünetek egyszerűen ilyenek, hol elmúlnak, hol visszajönnek.

9+3 hetes

2014. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ha van valakinek van még tapasztalata, várom szeretettel!
2014. dec. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!