Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van egy kis folyásom...

Ha van egy kis folyásom (fehér), de pisilés közben nem csíp, ez ettől még lehet gomba v hasonló? Menjek dokihoz, veszélyes lehet a babára vagy ez még normális terhesség alatt?

Figyelt kérdés
11+3 hkm
2014. dec. 19. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös, ég, csíp, viszket akkor teljesen normális, terhesség alatt megnövekedhet a folyás :)
2014. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Édeskés "illata" van, az normális? :)
2014. dec. 19. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:

igen :)

Mivel "onnan" jön,rózsaillatút ne is várj! :)

2014. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,én érdekes illatút olvastam,nem édeskés :)

De teljesen normális nyugi!Amig nem bűzös,túrós,nem viszket,csip,addig nincs fertőzés,gomba...stb

2014. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Okés, köszi :) :)


Nagyon elszoktam tőle, már nem is emlékszem...

Utoljára tini koromban volt, azóta eltelt jó pár év :)

2014. dec. 19. 19:34
 6/10 kloetta ***** válasza:
nekem végig több folyásom volt, mindig minden doki meg is kérdezte/jegyezte. 12 hetesen vesznek le mintát és nézik a bacikat, utána 24 és 36 hetesen újra. HA van valami baj mondják majd, de amíg csak fehér és nem változik, szín, jelleg, szag,... addig nincs gond
2014. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ezt a down szűrès ultrahang vizsgálatakor szokták levenni?

2014. dec. 20. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit ijjesztgetni,de nekem is csak annyi tünetem volt,hogy bővebb volt a folyásom.Majd jöttek a keményedések és a 28 hétre 2110 lett a méhszáj.A folyás okozta,valami bakteriális fertőzést szedtem össze...
2014. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma pl. semmi nincs szerencsére...
2014. dec. 21. 12:19
 10/10 anonim válasza:
37 hetes vagyok, végig nagyon sok folyásom van/volt, annyira, hogy tisztasági betétet, most pedig rendes betétet is használok. 1100- as a méhszájam. 6,4 hetente járok dokihoz, mindig mondtam neki, mint panaszt, de azt mondta, hogy ez teljesen normális. 33 hetesen vett kenetet és annak ellenére, hogy nem volt büdös, túrós, sárga stb.. sajnos gombára pozitív lett, de még erre is azt mondta, hogy normális, sok kismamának van. Kaptam rá valami marha drága kúpot, de csak 1 db- ot és a Vagilactot kell még használnom, hogy a ph- m rendbe jöjjön. Szerintem vizsgálatkor szólj a dokidnak. :) Majd ő eldönti, hogy ez normális- e. Egyébként tőlem csak a 33. héten vettek kenetet, előtte nem.
2014. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!