Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák! Mennyi ideig...

Ikres kismamák! Mennyi ideig kell a folsavat szedni?

Figyelt kérdés
14+1 hetes terhes vagyok ikrekkel. Szükség van még plusz folsavra vagy elég amennyi a terhesvitaminban van?
2014. dec. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a pozitív teszt napja után váltottam folsavról Gravidára. Kérdeztem az orvosomat, hogy elegendő-e a napi egy Gravida minden tekintetben két babával is, azt mondta, igen. Magnéziumot kapok csak pluszban, más vitamint, kiegészítőt nem szedek. A folsavnak egyébként a legnagyobb szerepe a velőcsőzáródás idején van, azon meg már rég túl vagy. :)


21+1 hkm

2014. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem végig, plusz szülés után, amíg még volt. Kb. félidőtől kellett még pluszban vasat és magnéziumot szedni.
2014. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elevitet szedek meg magnéziumot. 16+0 hkm
2014. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindegy, hogy ikrek vagy sem, de én félidőig szedtem az Elevitet, aztán szülés után megint szedtem egy jó darabig, mert a két gyerek szoptatása teljesen leszívott. Folsavat külön nem szedtem.
2014. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. dec. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!