Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Galamb urulektol kaphatok...

Galamb urulektol kaphatok toxoplazmat? 14 hetesen lesz@art egy galamb, es ugy tudom, terjeszthetik a toxoplazmat.

Figyelt kérdés
Nem vagyok vedett a 12. heti vervetel alapjan. Persze ujabb vervetelre is elmegyek, de addig is mennyire izguljak?
2014. dec. 29. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem nyalogattad le, akkor ne stresszelj ezen. A mosatlan gyümölcs-zöldség veszélyesebb.
2014. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt kérdezem, de belenyaltál vagy mitől parázol annyira? Még ha terjesztik is, ennyitől nem lesz bajod.
2014. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A hajamra es az arcomra ment, egybol lemostam amennyire tudtam, aztan este itthon hajat mostam mikor hazaertem.

Koszi a valaszt, csak aggodok.

2014. dec. 29. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Most hülyeséget kérdezek, de csak szájon át lehet elkapni?

Mert ha igen, akkor miért nem javasolt kutyákat, macskákat szeretgetni? Csak simogatjuk őket, nem nyalogatjuk, nem?

2014. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Urulek belegzesevel is elkaphato. Ugy tudom ez a szaraz urulekre vonatkozik.
2014. dec. 29. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz.
2014. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem, köszi Kérdező!
2014. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es: a kezeddel tudod a szádba hordani legfeljebb
2014. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krande ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=DGtpTEskboI&list=PLDSqDaWRP1..

Nagyon jó oktatóvideó, hogy kevésbé stresszelj rá.

((Ami érdekes: hogy a környezetbe kerüléstől (=a szarás pillanatától) számítva NAPOK mire fertőzővé válik az oociszta.)) Ha két napon belül be is került az emésztőrendszeredbe, az már fehérjeként hasznosult :)

2015. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!