Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a tágulásos vérzés?

Milyen a tágulásos vérzés?

Figyelt kérdés

Ma nagyon megijedtem éjszaka derékfájásom görcsölésem volt.Nst voltam szóltam hogy nem jól vagyok megvizsgált egy szülésznő azt mondta zárt vagyok

Most voltam wc-n és ilyen barnás vér jöt a hüvelyemből mmikor megtöröltem,a vizsgálat óta 3óra eltelt.Azért fél ek mert voltak már vetéléseim.38+2hkm .Beszéltem a szülésznőmmel azt mondta ne foglalkozzak vele tágul a méhszáj én viszont Félek hogy Nehogy a lepénnyel legyen valami.Én már bementem volna de azt mondta sz.nő nem kell pedig görcsölgetek is nem tudom mit csináljak.



2014. dec. 30. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is barnás, alvadt vérzésre mondták, hogy tágulálsos vérzés.Komoly baj akkor van, ha a vér friss és piros és kb. 1 betétnyi távozik. Pár csepp vérrel nem kell foglalkozni.
2014. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam a 30.héten nyílni kezdett a méhszáj,mivel második baba volt,így nagyon nem volt időm pihizni. Júni 27re voltam kiírva,25én ment el a nyákdugóm. 29én voltam Nst én,ahol azt mondták,h ma még nem szülök,holnap majd menjek az Sztkba UHra.(Persze,még aznap este mentem szülni) Enyhe görcseim voltak. Este fele már fájások voltak,amik zuhanyzás után se múltak el,helyzetváltoztatástól se volt jobb. Lefektettem a fiamat,és elkezdtem írni a fájások gyakoriságát,volt h 3 percesek,volt hogy 5 percesek és volt egy nagy szünet,akkor 15 perc telt el 2 fájdalom között. Mivel 3 nappal korábban is voltak 3 és 5 perces fájásaim,így nagyon nem foglalkoztam ezzel se. Mikor elmentem wcre,akkor láttam a papíron,hogy élénk piros vér van rajta,na ott beparáztam,és hívtuk a mentőket. Bent a kórházban közölték,hogy a tágulástól volt a vérzés,de szerencsémre már a kitolásra értem be :)

Könnyű,gyors szülést kívánok!

2014. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 40+5 napon volt tágulási verzesem de akkor mar vajúdtam . Nekem 6 perces fàjàsokkal indult 3 órát itthon 3 órát a kórházban vajúdtam szoval elég gyors volt ahhoz képest hogy első baba volt. Szoval a tisztasági betétemen volt egy folt barnàs véres "dolog" de nem élénk piros . :)
2014. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!