Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap nem jött meg.3 pozit...

Tegnap nem jött meg.3 pozit teszteltem. Halványak. Clearblue erősebb. doki este. Szerinte babó. Reggeli első pisinél rózsaszín nyák! Hányinger. Szúrkák. Mi ez? Vetélés? Beágyazódás?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom mi, de tuti nem beágyazódás, mert ha már pozi a teszted, akkor azon túl vagy...
2014. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már élénk vörös.erősebb-égő fájdalom.korai volt tesztelnem doki szerint.1 hét múlva csináljak.neijedjek meg,mások is mensiznek terhesség alatt.érzem,h nem maradt meg!megint!:( feladom!
2014. dec. 31. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!ez rendes vérzés vagy pöttyök?mert utóbbi előfordulhat de ha rendes vérzés akkor sztem nem is volt baba ha vetélés lenne erősen görcsölnél.én elmaradt menzi után kb egy héttek pizit teszteltem.halvány volt.utána 2 nappal reggel negint xsak halvány volt.egy hét núlva sem volt teljesen erős.de tudtam h terhes vok soha 1napot sem késett...és már 13 hetes vok.
2014. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak megszokott jönni.no fájdalom!de most a petefészkeim szúrnak.tompán a méhen.pár napja nyilalló fájdalomra ébredtem a méhemben.nem erős a vérzés.sőt.csak a wc papir olyan.előbbi teszt is pozi.nem idegesítem magam tovább.szültem halva babát.ezért félek,h vetélés áll fenn.nincs élő babánk.10 éve szeretnénk.hosszú a történetem.
2014. dec. 31. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Lehet h azért fáj mert nem sima menzesz hanem nagyon korai vetélés.

Nekem most jött meg az első vérzés vetélés óta és úgy fáj mint még soha.

2014. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tzdom higy vetélés után még egy ideig pizitív a teszt...de szerintem nyugodj meg és a jövőhét folyamán(ha addig nem jön meg rendesen)menj el orvoshoz.bár ha túl korau a terhesség nem sokmindent látnak.de mond el hogy miért félsz.petezsákot kell hogy lássanak...kívánom a legjobbakat.de gondolkodj pozitívan pihenj sokat!!!nehogy pont az idegességed ártson!!!!
2014. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet veled???hogy vagy??
2015. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Előszőr is BUÉK!Sajnos 31-én elment a baba.többet nemis írnék erről!:(
2015. jan. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!