Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok és az émelygést...

6 hetes vagyok és az émelygéstől alig tudok enni. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon rossz ez az émelygés és a dokim azt mondta nem kell erőltetni az evést csak amennyi jól esik. De nem tudom hogy mennyi ami muszály. Félek hogy nehogy emiatt legyen baja a picinek. Mit tegyek mert nagyon nem megy az evés most pár napja.
2010. febr. 4. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a picinek ne aggódj. Én a 20. hétig hánytam, fogytam 8 kg-t, de a babának nem lett semmi baja. A szervezeted tudja mi a jó, ha szüksége van valamire, kívánni fogod. Igyál sokat, az fontos, és ne aggódj! Jó babavárást!
2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Te inni mennyit ittál? Vagy mennyi ami fontos a baba miatt? Jaj első babám de tavaly kettő vetélésem volt és most nagyon akarok rá vigyázni.
2010. febr. 4. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget hánytam. Néha még most is pedig már 34 hetes vagyok. Alig alig ment le a torkomon. Arra figyeltem, hogyha kicsit jobban voltam akkor vettem be kismama vitamint. legalább az legyen a szervezetemben.
2010. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem irni, hogy összesen 14 kg ment le rólam, ebből most jött vissza 2 kg.

A baba jól van, mérete tökéletesen megfelel a korának. Szóval minden ok.

2010. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az első 3 hónapban én a sok hányástól 46ról 41kg-ra fogytam...aztán úgy megindultam,hogy a kicsi 3950el született ^^
2010. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. A baba ebben a korban még nem hízik, "csak" fejlődik. Ásványi anyagokra, vitaminokra, nyomelemekre van szüksége. terhesvitamint mindenképpen szedj!
2010. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, az kimaradt, hogy én a 16. hétig voltam rosszul, de egész nap. Alig tudtam enni. A babám ennek ellenére még nagyobb is a koránál, szóval egyáltalán nem sínylette meg, hogy eleinte nem sokat tudtam enni.


30h km

2010. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, legalább másfél liter folyadékot kínozz be magadba:) Émelygésre meg nekem a doki javasolt napi egy deci kólát. Nem vált be, de azóta hallottam, hogy volt akinek csodát tett:)
2010. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia!ne izgulj,nem lesz baj.én a 6. héttől émelyegtem,a 10. héttől a 18. hétig hánytam,a 13. hétig nem ettem húst,mert nem bírtam megenni.tényleg ne erőltesd,egyél kefírt,ez nekem a hányingerre is jó volt.vagy próbáld ki a gyömbérből főzött teát,az is sokat segített.én is fogytam 4 kg-ot,de egészséges,3150 grammos kisfiunk született.
2010. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi lányok aranyosak vagytok hogy segítetek. Most tonicot iszok mert azt tudom csak meginni. Az nem baj? Szedek terhesvitamint és magneb6ot is.
2010. febr. 5. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!