Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki jó szülészorvos az István...

Ki jó szülészorvos az István kórházban? Mi az elérhetősége?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek ott egy nagyon kedves szülész-nőgyógyászt. Dr. Gajdos Editnek hívják. Fiatal doktornő, és nagyon alapos, lelkiismeretes, kedves. Mondjuk, korából adódóan (35 éves) nem tudom, hogy mekkora rutinja van, ha esetleg komplikáció lép fel szülés alatt. Elérhetőségét megtalálod, ha a google-on rákeresel. Ott további véleményeket is olvashatsz róla.
2008. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én dr Boros Juditnál szültem az Istávnban, ha szeretnéd az elérhetőségét írj privit!
2008. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Dr. Mészáros Lászlóhoz járok, a magánrendelése az Üllői úton van, 5e Ft egy alkalom. Ha érdekel írj, megadom az elérhetőségét!
2008. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat és az utolsó válaszolónak üzenem hogy légyszi irj le mindent a Mészáros dokiról.Köszi!
2008. aug. 19. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, írtam emailt a prividre! :))
2008. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. aug. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!