Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindjárt "leszakad a hasam"...

Mindjárt "leszakad a hasam" érzés. Mi ez?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok. És például most is órák óta ezt érzem. görnyedve megyek, feszül az alhasam. szedek magnéziumot, már pihentem is 2 órát délbe, de nem jobb. ez jósló? vagy többet kéne pihenni? így is itthon vagyok egész nap. elég kellemetlen érzés, tud valaki segíteni?
2015. jan. 5. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ekkor kezdődött. Egyszerűen túl nagy súlyt cipelsz már és nehezen bírod. Én ekkor már 50%-ban dolgoztam, délben feküdtem és egész délután állandóan le kellett feküdnöm, mert 1 óra után már fáradt voltam.

Aztán a doki tanácsolta a hasfogót, hát valami fantasztikus találmány. Gyakorlatilag tartja a hasad helyetted. Na azzal még nagyon sokáig bírtam.

Érdekes módon az utolsó hetekben meg már a hasfogó volt kényelmetlen és nélküle jobban bírtam.

2015. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes kismama vagyok, de nekem is már jócskán volt ilyen gondom 31 hetesen,mint neked...

Sajnos nekem semmi nem használt rá,csak a pihenés, utána kicsit javult.

2015. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!