Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elofordulhat 10 hetesen...

Elofordulhat 10 hetesen magzatelhalas ha mar a kezdetektol hasznalom az utrogestan huvelyen keresztul?

Figyelt kérdés
Volt mar egy vetelesen es mindenen aggodom.1 hete voltam UH-on akkor minden ok volt. Az utrogestan megved vajon a magzatelhalastol? 10 hetesen a magzat van mar eleg eros hogy ez neforduljon elo? Tudom hogy esely mindig van de azt nem hogy mekkora... UH-ra nem tudok menni minden heten mert itt kukfoldon kb 50ezerbe kerul.

2015. jan. 5. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elakar menni a baba akkor el fog menni sajna. Mikor mész legközelebb uhra?
2015. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos attól nem véd meg az utrogestan :( Csak a progeszteront pótolja.
2015. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat ez most nem nyugtatott meg.meg tobb mint 2 het mire megyek.hacsak nem tortenik valami elobb. De mar nem is erdekel. Ez a sok aggodas es tortenetek. Nem szeretek terhes lenni. Ha ez megint nem jon ossze biztos nem vagok bele egy jo darabig...
2015. jan. 5. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos ez így van. :( Ha olyan fejlődési rendellenessége van, akkor az utrogestan nem véd meg. De akkor talán jobb is így. Viszont sokkal sokkal több az esély, mint nélküle! És főleg ha beindult a szívhang, már akkor sokat nő az esély! 9. héttől már azért ritkábban történik baj, mint a koraterhességi időszakban. De tudod, akár az utolsó pillanatban is történhet bármi, de nem lehet így gondolkodni, hogy nem mész ki az utcára, nehogy elüssenek...


Én is 10 hetes vagyok, én is utro-zok, voltak gondok az elejétől, és én is aggódom. Ráadásul 3. baba.

2015. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 25 hetesen halt meg a kislányom.

Tehát: nem véd meg.

2015. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na mostmàr végleg feladtam és lesz ami lesz alapon gondolkodom.
2015. jan. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!