Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes anyukak? Hogy erzitek...

Terhes anyukak? Hogy erzitek magatokat? Hanyadik hetben vagytok? Mennyire voltatok /vagytok rosszul?

Figyelt kérdés

#érzés #terhes anyukak
2015. jan. 5. 17:43
 1/10 anonim válasza:
Szia. Én most kb. a 6. hetben lehetek. Egesz napos hanyingerrel, neha gyomorfajassal. Ez van mar 5 napja. Az àldott allapot nehezsegei elkezdodnek, de holnap megyek uh-ra es remelem mar halljuk a babom pici szivet
2015. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok, 6-7 hetesen hányinger, ezután kórház mert majdnem 40 fokos lázam volt, ma begörcsöltem azonnal rohantam orvoshoz, de szerencsére minden rendben :)
2015. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
gratulalok nektek :)
2015. jan. 5. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én most vagyok kb 8 hetes.Főleg délután vagyok rosszul,sokat járok ki éjszaka,és emiatt az alvás sem éppen pihentető. De végre 1,5 év után terhes vagyok úgyhogy még ezeknek is örülök. :)Mindenkinek gratula a babához.
2015. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, kb hetente kétszer még mindig van hányingerem, szerintem ez már marad is. Estére azért mindig jobban vagyok.
2015. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok.14 hete hányás hányinger. 12.héten kiderült hogy a méhszájamon van a méhlepény ezért probáltam sokat pihenni ami kikészít, mert én egész nap pörgök. azóta rámjött az álomkor és már most viszonylag nagy a pocakom és már most nehezen mozgok.

ez a második terhességem, az elsővel is korán nagy hasam volt. de vele csak nőtt a hasam más felsem tűnt.

teljesen igaz, hogy nincs egyforma várandóság:)

2015. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

26-hetes vagyok .

Megmondom őszintén alig várom hogy tul legyek rajta!

Második baba,az elsőt kimondottan élveztem. Most az egyik bajom elmulik jön a másik.. :) : pisilési inger-hányás-hányinger-vizelet szivárgás-kényelmetlen éjszakák-vérzés-derékfájás-görcsök-nehéz légzés.De imádom a babámat!

2015. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 12+1 hetes vagyok, izgulok, mert csütörtökön megyek a genetikai UH-ra :)

A 6. héttől vagyok rosszul, úgy a 9. hétig eléggé durva volt, rettenet erős hányingerem volt mindig, de hányni sose tudtam, így nem volt pár perc megkönnyebbülés sem. Puffadok is nagyon az első perctől, meg nagyon ragyás lettem, cicik fájnak, nőnek. A 9. héten hánytam párszor, utána jobban lettem, olyan másfél hétig semmi bajom nem volt, azt hittem, túl vagyok a rosszullétes korszakon, de most 11 hetes korom óta megint visszajött, az elmúlt két napban hánytam is egyet reggel, ma már egy kicsit jobb. Remélem, lassan megszabadulok a rosszullétektől, már elvileg ideje lenne :)

Nagyon boldogan várjuk a babát, első gyerekünk lesz, és megöl a kíváncsiság, hogy kisfiú vagy kislány, habár nagyon lányt érzek, meglepődnék, ha nem az lenne :) Alig várom már, hogy vásárolgathassunk babaholmikat, az a terv, hogy ha most minden oké lesz, elkezdjük apránként, hogy ne minden egyszerre kelljen :)

Nálad mi a helyzet, Kérdező?

2015. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 hetes voltam vasárnap.Nem voltam rosszul csak a 6.-7. hét környékén.10.héten azért voltam bent a kórházban,hogy tuti nem vagyok terhes.Azóta sincs tünetem.Szuperül vagyok :)
2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
en meg nem vagyok terhes de tervezzuk a babat es azert kerdem ezeket hogy majd kb mennyi idotol jelentkeznek a tunetek mert dolgozni jarok
2015. jan. 6. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!