Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1121-es méhszáj érték, mit...

1121-es méhszáj érték, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hajnalban arra ébredtem,hogy jaj lent a pocaklakó. Reggelre volt terminusom, amin ugye szólt a doki nagyon lent van a picur. Egy hete voltam uhn minden rendben volt. 32hetes 3 napos terhes vagyok. Próbálok sokat pihenni,de mivel itt a nagyobb aki 15 hónapos eleven kislány,és egyedül vagyok sokat vele ìgy nehéz. Ki tudom még húzni legalább a 37. hétig? A nagyobbik is akkor jött, minden ok volt. Magnéziumot szedem. Volt valaki hasonló értékkel és kihúzta a 37. hétig?

2015. jan. 5. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lent is van, eléggé megrövidült és kinyílt a méhszájad.... Hát, elég sanszos az, hogy nem fogja megvárni a 37 hetet :( Tudom, hogy a másik gyermek mellett nagyon nehéz, de meg kell próbálnod minél többet pihenni, hogy kihúzd valahogy! Nincs olyan a környezetedben, aki tudna segíteni?
2015. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,hogy vagy?változott valamit az értéked?
2015. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!