Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és nagyon rosszul érzem magam (szédülök, hányingerem van). Elmehetek a háziorvoshoz, hogy írjon ki egy hétre, hogy pihenjek és egy kicsit össze szedjem magam vagy először nőgyászhoz kell elmennem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez normális, de így nem tudok dolgozni.
2015. jan. 6. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Naná, hogy elmehetsz! Én is otthon töltöttem emiatt 1 hetet (én a 15. hétig voltam rosszul), mert teljesen felesleges magadat kínozni még azzal, hogy próbálsz koncentrálni a munkára, így is épp elég baja van ilyenkor az embernek.

Én azért is maradtam otthon, mert féltem, hogy hibázok a munkámban, annyira nem tudtam koncentrálni.

Boldog babavárást és remélhetőleg nem túl hosszú rosszullétes időszakot kívánok neked!

2015. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!