Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad-e finn...

Terhesség alatt szabad-e finn szaunázni, lúgosító italt inni (pl. búzafűlé, céklalé. Ilyesmik), illetve milyen illóolajok árthatnak a babának?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

[link]


(hadd keressem meg én a google-n neked)

2015. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szauna tudtommal ellenjavallt.


A levekkel semmi gond, mert egyébként nem lúgosítanak, semmi extra hatásuk nincs, olyan mintha bármi más zöldséget innál vagy ennél.


Az illóolajokról nincs tudomásom, hogy bármelyik árthatna, főleg ha csak szipákolod. Vérbőséged okozó illóolajjal viszont jobb ha nem kenegeted magad. Pl. paprika olaj, borsmenta ilyesmi.

2015. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt is egy cikk a szaunáról. Szerintem jókat ír: [link]
2015. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma voltam szaunázni kb. 5 percig, utána nem mentem hideg zuhany alá csak a levegőn hagytam magam lehűlni. Nagyon jólesett, de igen, ott van a mi van, ha mégis ártalmas-érzés, szóval nem hinném, hogy ebből rendszeresség lesz.
2015. jan. 7. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy illóolaj, a citromfű az 1. trimeszterben tilos (rá is van írva a dobozára), mert vetélést okozhat.
2015. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!