Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki idonként a terhesseég...

Van aki idonként a terhesseég alatt ugy érzi, hogy jobb lenne mégsem lenni terhesnek és élni az életet folyamatos aggodás, rosszullétek nélkul?

Figyelt kérdés
ha én igy érzek, mert félek a vetéléstol (nem hangzik szépen de jobban félek a fàjdalomtol és a menetétol mint a sokktol hogy elveszitem a magzatot) szornyeteg vagyok? màs is gondolkodiik igy?

2015. jan. 8. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok "tökéletes" minta, nem is célom, hogy annak látsszak, de ilyen dolgok nekem eszembe se jutottak, még gondolati szinten se.

Biztos, hogy fel vagy készülve a gyermekre, illetve akartad / akartátok őt, vagy csak "becsúszott"? Mert ha nem tervezett gyerkőc, úgy még valahol érthető lenne a hozzáállásod, de egy nő, aki tudatosan esett teherbe, vágyik a babára, nem azon fog izgulni, hogy mennyire fáj a vetélés fizikailag, sokkal inkább lelkileg!

2015. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem csak becsuszott... volt egy tablettàs abortuszom, de korai volt igy nem volt borzaszto fizikailag, sem lelkileg mivel embrio sem volt.

most viszont rettegek attol amin keresztul kellene menni.annyi sztorit olvastam pfff. persze orulok, hogy még most minden rendben odabent(legalàbbis remélem) és szeretném persze a pici babàt egészségesen. de ha még is mennie kell és nem rajtam mulik nincs mit tenni... de a proceduràn és a fàjdalmon végig kell menni.

2015. jan. 8. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizikailag a szülés jobban fáj. Attól nem félsz?
2015. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez velem előfordult.

Menni alig tudtam úgy fájt a csontom, a hasam, a lábam be volt dagadva, elkezdtem nyílni...

Be voltam pánikolva és igen, volt h azt gondoltam, bárcsak ne lennék terhes, m féltem, h vmi baj történik.

De szerencsére nem lett semmi.

2015. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi lesz veled szülés után? :) a terhesség sétagalopp az első pár héthez képest.
2015. jan. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy felek majd a szulestol de ott meg nem tartunk.es az kulonben is mas.varakozassal teli.az utana valo idoszakot mar nagyon varom.gyerekekkel foglalkozom igy ebben van onbizalmam.
2015. jan. 9. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én pont így érzem.Még nem látott orvos, de pozitívak a tesztek, és írtó rosszul vagyok, nehezen viselem.Igazából nekem nem tervezett, a férjem nagyon akarta már.Egy alakalom volt hogy nem védekeztünk, azt gondoltam úgysem akkor vagyok termékeny, hát tévedtem.És most magam hibáztatom ezért az állapotért, és nem tudok megbékélni vele, kavarognak az érzéseim, érzelmeim, meg a gyomrom is persze egész nap.Nekem nem az első terhességem, már 3* átéltem, és igazából nem akartam többet, habár csak egy gyermekem van, a többi terhesség vetéléssel végződött.
2015. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!