Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetéltem? Tobbi lent.

Elvetéltem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok es most az elobb a bugyimon ver folt volt es egy kis darab alvat ver. A verzes elalt es nem vagyok rosszul se csak erks terhes tuneteim vannak. Angliaba elek es felhivtam a korhazat de ok azt mondjak varjak 1 hetet es utana megnezik hogy van e baba vagy elment. Ketsegbe vagyok esve, ossze zuhantam :'( Nemtudom mit csinaljak.....1 hetig varjak hogy lehet nincs is baba :(

2015. jan. 10. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

feküdj le és pihenj!!!

szerintem holnap reggel nyugodtan menj be és UH-al megnézik. nem ismerem nálatok hogy működik ez, barátnőm aki kint él mesélte, hogy szinte semmi vizsgálat nem volt, talán 12. hét körül az első UH... szóval elhiszem, hogy tényleg leráztak telefonon, de ha bemész, biztos esélyesebb, hogy megnézzenek.


szorítok neked!

2015. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez Anglia, én a helyedben most bemennék a legközelebbi sürgõsségire. Hátha megnéznek. Sajna azt nem tudom h ha még nem vetéltél-e el, adnak e valamit a terhesség megtartására. :(
2015. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Voptam bent :'( Nincs az az isten hogy megnezzenek
2015. jan. 10. 01:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmi tunetem nincs hogy elveteltem volna a verzesem is rozsaszin volt es nagyon keves....ami aggaszt az a kis alvadt ver mint ami mensinel van.....:'( most honand fogom tudni hogy el e veteltem?????
2015. jan. 10. 01:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm is Angliában él, hát nem sok jót hallottam a terhesgondozásról, konkrétan az, amit te is írtál, hogy csak várnak, megmarad-e a baba, vagy elmegy magától, nemigen vizsgálgatnak.

Pihenj, feküdj amennyit csak tudsz.

2015. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy kis biztatást szeretnék írni: három terhességem közül 2-nél volt ilyen alvadt véres vérzésem, mindkétszer a 9. héten. Itt Magyarországon rögtön orvoshoz mentem, UH is volt és mindkétszer Utrogestant írtak fel. Sokat kellett pihennem, feküdnöm, és nem is volt probléma egyik esetben sem. Most már van 3 gyönyörű gyerekem! Szóval pihenj sokat és ne gondolj a legrosszabbra, kitartást kívánok!
2015. jan. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Lehet teljesen bugyuta kérdés, de olyat nem lehet, hogy azt mondod, hogy megvan ez a dolog már egy hete, és legfeljebb, amikor megvizsgálnak, bevallod, hogy nem így van. Így talán megvizsgálnának rögtön...:/ Remélem, nincs semmi gond.
2015. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát elég gány dolog ez:/ Nekem is volt barnázásom a 6. hét körül, én is kaptam rá gyógyszert, és nem is volt szerencsére semmi probléma! Próbálj többet pihenni, feküdni, és igyekezz ne idegeskedni:( Magánrendelésre nem tudsz menni? Vagy ilyen rendszer nincs ott ahol laksz?
2015. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hivj fel egy masik korhazat, mondd, hogy nagyon gorcsolsz is es tobb napja tart, verzessel.

Szinten Anglia, ismerem a rendszert, ne hagyd magad lerazni!!!

Magan UH-ra is elmehetsz, nezz szet a kornyeken hol, mennyiert csinaljak, kb 100 font koruli osszegre szamits!

Ha minden rendben, rendelj progeszteronkremet neten, itt nincs progeszteronpotlas!

2015. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Progreszteron krem segitene???
2015. jan. 10. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!