Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy fájnak a mell...

Normális, hogy fájnak a mell alatti csontjaim? Konkrétan nem a mellem, hanem a csont, ha hozzáérek.

Figyelt kérdés
Először amikor a ruhákat odafogtam éreztem, úgy megijedtem, félve kerestem csomót. De ahogy tapogatom, a csont fáj bizonyos pontokon. Kicsit félek azért.
2015. jan. 10. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is faj a jobb oldalon a bordacsontom tobb helyen is. Voltam dokinal rekeszizom erzekenysegem van. Hany hetes terhes vagy? Valoszinu mar nyomja neked felfele es ez okoz fajdalmat.
2015. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is veszettül tud fájni a jobb oldalon a bordám alja... olyan mintha égne az egész, a baba meg elég nagy már és a lábával is ott rugdos folyamatosan nem csodálom hogy fáj. Próbálj meg feküdni többet, sokat segít nekem 37 hetes vagyok amúgy.

2015. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is fájt, akkor utána olvastamh a méh novekedese miatt van az is, nem.baj
2015. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, mögötte..persze, mintha a mellem fájna, ugye a mell alatt, vagyis a mell mögött, vagy hogy mondjam...Amire nő a mell, az a csontozat fáj. Én még a második trimeszter elején vagyok, nem nagy a hasam.
2015. jan. 10. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség legelején, 10-11. hét környékén fájt a szegycsontom középen - nagyon megijedtem tőle. Hamarosan elmúlt, és jött a mellfeszülés helyette :)

Most 26 hetes vagyok, és azóta nem volt ilyen. Te hányadik hétben vagy?

2015. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!