Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen vagyok tunetek...

11 hetesen vagyok tunetek nelkul, vajon van felnivalom hogy elhalt a magzat (lent folyt. )?

Figyelt kérdés
10. Hetig emelyegtem mindennap majd hirtelen elmult a furcsa rossz szajizzel egyutt. Pisilni eddig se jartam annyira sokat es most sem. Utrogestant hasznalok az elejetol kezdve de az nem biztosit be. Nem erzem magam terhesnek es ez aggaszt. Csak derekfajasom van a nap vegen a melo utan ja es gyakran eros lassabb szivdobogas.Ha elhalt volna a magzat az anya szive mar gondolom nem pumpalna a vert neki ugye?holnap kiprobalom a hazi UH-ot de lehet meg korai lesz...

2015. jan. 12. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kezdetleges terhes tünetek nincsenek meg végig..

Nekem is megszűnt minden kb. a 10.héten.

Ne aggódj, nem lesz semmi gond.:)

2015. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Amig nincs verzes,gorcs addig a baba el! En se ereztem magam terhesnek a 18.hetig amig meg nem mozdult
2015. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Miféle házi ultrahang???


Elég sokaknak múlnak el egy csapásra a tünetek, pl. nekem is. Én sem éreztem magam ezután terhesnek egyáltalán, míg meg nem mozdult.


Ha most aggódsz, mit fogsz csinálni, ha megszületik és mondjuk kétóránként vagy négyóránként enne az """előírt""" háromóránkénti helyett??? Vagy hasfájós lesz, vagy nem alszik???


Erős szívdobogásra szedj magnéziumot.

Jövő héten lesz a 12. heti ultrahang, akkor majd meglátod.


Ne aggódj, semmi baja a babádnak.

2015. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos minden rendben van,viszont 2.al nem értek egyet hogy amíg nincs görcs vagy vérzés addig biztosan él a baba,8.héten voltam amikor kiderült h már kb.2 hete nem fejlődik a magzat,semmit nem vettem észre belőle,se vérzés se görcs nem volt.
2015. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 piroska és a farkas ***** válasza:
81%
Ez egy lég rossz időszak, a már nem hányok, de még nem érzek magzatmozgást" - és az ember mindennap tiprodik, h az a kicsi életke most akkor fejlődik -e rendesen odabent. legalábbis én mindennap aggodtam, utána meg, amikor már mozgott, azon aggodtam, ha fél napig nem éreztem, utána meg, ha tul sokat,h nincs -e vmi baja... szoval készülj fel rá, h most jön néhány ilyen honap. A magzati szívhang hallgato, mert gondolom, erre gondolsz, nekünk nem vált be, egyszer sem találtam meg vele. Viszont a védőnő azt mondta, bármikor mehetek, ellenőrzi, h van-e szívhang, ha aggodnék.
2015. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ijessz ra megjobban ;) a masodik voltam. Akkor is el!nem ugyan az h n fejlodik meg nem el. Nyugi en se ereztem.mentem a 18 hetes ultrahangra es elgondolkodtam,lesz ott baba vagy nem?:D aztan egeszseges kisbabam ott volt csak picike es meg nem ereztem.
2015. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem ijesztett meg:) tisztaban vagyok vele hogy jelek nelkul elhalhat ezert aggodom pontosan. Igen a 12 heti 22-en lesz de addig megorulok. Ezert fogom berelni egy hetre ezt a magzati szivhang hallgatot remelem nagyobb szerencsevel jarok mint azok akik nem talaltak meg vele. De amire meg nem tudom a valaszt az a verpumpalasa az anyatol a babanak. Az csak elo magzatnal mukodik nem??
2015. jan. 12. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a szívhangfigyelővel nem fogsz menni semmiére még, mert túl kicsi a baba. Jó eséllyel csak a te ütőeredet találod meg. Attól, hogy elmúltak a tüneteid, még nem biztos, hogy baj van. Nekem is a 10.hét körül múltak el.
2015. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy probat meger. Koszonom a valaszokat.holnap megirom mi lett!
2015. jan. 12. 17:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én 13 hetes vagyok, és pont a 10. hét betöltésekor nekem is elszállt minden tünetem egy teljes hétre. Ugyanígy paráztam, mint most te, főleg mert nekem közel egy éve volt egy missed ab-om, és igen, vérzés, görcs, bármilyen jel nélkül, UH-n derült ki.

Viszont nekem egy hétig volt csak nyugtom a rosszullétektől, amikor betöltöttem a 11. hetet, visszajött, és tart azóta is, még tegnap is hánytam. Van egy-két jobb nap, de a 10. hét után egy hétig totál tünetmentes voltam. A lényeg, hogy a babámnak ennek ellenére semmi baja, csütörtökön voltam genetikai UH-n, minden oké volt, illetve most voltam magánban a dokimnál délután, ha már ott voltam, megnéztük, a babám él és virul:) Szóval ne aggódj, lehet mázlid van, és te ennyivel megúszod a rosszulléteket, de az is lehet, hogy úgy jársz, mint én, és visszajönnek.

2015. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!