Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhessegnel a nyilala...

5 hetes terhessegnel a nyilalasok, gorcsok normalisak? Kocsit aggódom?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, mult héten voltam dokinál meg csal megvastagodott mehnyalkahartyat látott, meg h a mehem megvan nagyobbodva, tobb pozitiv tesztem is van. Két hét múlva kell visszamennem. De folyton fajdogal a hasam, erősen nyilalgat ez normalis? Második baba de nekem az elsonel nem voltak ilyenek, kicsit aggódom! Vérzés nincs!
2015. jan. 13. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális nem kell aggódnod.
2015. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,nálam is így volt, a görcsölgetés a 9ik hétig eltartott.
2015. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom akkor nem aggódom. Magneziumot mennyivel erdemes szednem igy az elejen?
2015. jan. 13. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, szedjél magnéziumot az segít a görcsökön.
2015. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, magnéziumra fel!
2015. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ma mar annyira gorcsoltem meg kemenyedtem, hogy a sírás elkapott... Osszehuzott a gorcs. Vettem magnerotot, azt szedem. De borzasztóan :S nem tudom mitol lehet, néha ugy érzem mintha csak szelgorcs lenne de azert attol nem görnyed az ember ossze.. Nagyon fura. De vérzés nincsen. Igy felesleges bemennem az ügyeletre mert addig itt nem foglalkoznak velem mig vérzés nincs.
2015. jan. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!