Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leszállhatott a babám? Készen...

Leszállhatott a babám? Készen áll a születésre? Többi lent

Figyelt kérdés

37. hetet most kezdtem el, honnan tudom hogy leszállt a hasam, hogy már lent van a pici készen a születésre? Majd minden nap csuklik a pici, ami természetes, de mostanában annyira lent érzem a rezdüléseit ahogy csuklik, mintha 1-2cm-re lenne a "kijárattól,, ! :)

Mostanában többet keményedik is a hasam, feszit főleg lent a hasam alján, kislányom lesz, elképzelhető hogy nemsokára, 1-2héten belül megszületik a kiirtnál korábban?


2015. jan. 16. 15:05
 1/5 kloetta ***** válasza:

nekem nagy babám volt (4600 gr) én is a végén nagyon lent éreztem a csuklást.

nekem pl nem "szállt le" a hasam, egy milivel se volt lentebb mikor szülni mentem.

Keményedni is nagyon sokat keményedtem az utolsó 2 hétben. 40+1esen szültem

Szóval sajna nem tudlak megerősíteni. :(

2015. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én is 37 hetes vagyok. Szintén nagyon lent érzem a babát,a csuklását,a mozgását.

Az orvosom megerősítette a héten,hogy lent van már nagyon a babám feje,méhszájam 1 ujjnyira nyitva van...

2015. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, az, hogy lent van a baba, nem garancia a közeli szülésre. Nekem is korán beékelődött, mégis túlhordtam.

Türelem és könnyű szülést!

2015. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első babám a 35.héten behelyezkedett,lent volt nagyon a hasam és 40.héten mentem szülni,őt még pluszban az orvos nyomta ki belőlem,mert nagy baba volt. A második babámnál a 30.héten nyílt a méhszájam,és ő is a 40.héten született,és a szülés előtt 1 órával kezdett leszállni a hasam.

Sajnos az,hogy leszáll a hasad,azzal nem lehet előrejelezni.

2015. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. válaszoló, mikorra vagy kiirva? Fiú vagy Lány babád lesz?

2015. jan. 17. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!