Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit undorító, de engem...

Kicsit undorító, de engem nagyon aggaszt, aki gondolja olvassa el, és lenne kedves válaszolni?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok, és szerdán hasmenésem volt, meg tegnap is egyszer (én az üdítőre gondolok, amiből sokat ittam), és tegnap miután végeztem, és töröltem meg magam, megcsúszott a kezem, és olyan lett a hüvely nyílás is eléggé. Igyekeztem teljesen letörölni, de félek, hogy kerülhetett benntre is valami. Ha esetleg került, attól lesz valami baj?
2015. jan. 16. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy mosakodás sokat segíthet ilyenkor. Vagy hordj magaddal popsitörlőt, kéztörlőt, és használhatod, ha kell.
2015. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De lehet belőle baj? WC papírral,amennyire tudtam le/ki törölgettem.
2015. jan. 16. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
nem. azért zárt a méhszáj és azért van a nyákdugó hogy ne legyen baj. a természet védi a babád. ha ilyen történik szépen megmosod v lezuhanyzol vagy ha másra nincs lehetőség, használhatsz törlőkendőt is.
2015. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy lehet. Felszálló e-coli fertŐZÉS.

Előlről hátra kell törölni amúgy.

2015. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, coli fertőzésed lehet. De nem feltétlen lesz. Ezért nem javasolják a tanga bugyit sem, mert sokszor akármennyire is megtörlöd, maradhat fertőző láthatatlan rész, és a bugyi meg nem mindig arra a pontra esik ahol előzőleg volt. Na remélem érthetően írtam. Ha hajlamos vagy rá, elkapod, ha nem akkor nem kapod el. Én strandról kaptam el pl...de én gyenge szervezet vagyok, mindent elkapok.

Jó múltkor nagyon aggódtam, auchnaban voltam wc-n és fene egye meg visszacsapódott a wc-ből, nagyon be voltam tojva. Sajnos néha néha előfordulhat bármi baleset.

2015. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És annak van valami tünete ha elkaptam? Észre fogom venni?
2015. jan. 16. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szürkés folyásom volt
2015. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Én minden nagydolog után letusolom magam alul, és intim gélt használok.

Lehet, hogy túlzásnak tartjátok, de egy felszálló fertőzés okozta 25 hetes koraszülés után inkább csinálom így.


Kérdező, lehet, hogy a papírral letörölted magad annyira, hogy nem maradt látható nyoma, de akkor is maradt ott valamennyi, ami szabad szemmel nem látható. Na, ha az elkezd szaporodni, éppen elég bajt okozhat.

2015. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a terhességi hormonok nem borították fel nagyon a hüvelyflórádat, akkor nem valószínű, hogy egyetlen ilyen balesettől befertőződsz. De ha nagyon izgulsz miatta, tegyél föl egy-két vagilact kúpot, én egész terhesség alatt használtam (persze csak alkalomszerűen), és nekem nagyon bevált.
2015. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!