Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 és fél éve császároztak a...

BabaHanna kérdése:

2 és fél éve császároztak a kislányommal, a 27 héten kezdtem érezni, hogy fáj feszül a hasam alja (eléggé lenn van a pocakom amúgy. ) eddig bele se gondoltam, de most, hogy jobban oda figyelek a hegemnél fáj. Kissé nyílal. Ez normális?

Figyelt kérdés
Vagy szóljak az orvosomnak? Nem szeretném ha kora szülés lenne a vége vagy éppen ha szét nyílna a hegem .... Köszönöm előre is a válaszokat! 28 hkm

2015. jan. 20. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen gond, de mindenképp szólj az orvosnak hogy meg tudja nézni a hegvastagságot.
2015. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nyilal, kb. a 16. hét óta, de én nem gondolnám, hogy ez nem normális.

Gondolj bele, mennyit kell nőnie a méhednek, hogy elférjen a baba, a hegnek is nyúlnia kell, és ez nem feltétlenül fájdalommentes.

Vagy csak próbáld meg a külső heget meghúzkodni, vagy nyomkodni, az is fájdalmas, nyilván az is fáj, ha valaki belülről rugdossa.

De persze, ha aggódsz, kérdezd meg az orvost, az a biztos.

33+5 hkm

2015. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok, és kb. 5-6 hete nekem is fáj. A dokinak szóltam, és azt mondta, hogy sajnos normális, hiszen egyszer már ott volt egy nagy vágás, ami azért érzékenyebb, mint máshol...

Persze azt mondta, hogy ha nem csak kellemetlen, hanem nagyon fáj, nagyon szúr, akkor menjek be a kórházba biztos, ami biztos.

2015. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem kellemetlen vagy nagyon fáj ... csak érzem és néha nyilal .. de szerintem csak kimerítettem magam :S Kicsit aktiv a kislányom:D De ha nagyon kellemetlen lesz elmegyek az orvosomhoz:)
2015. jan. 22. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!