Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetesen kádban fürdeni?

38hetesen kádban fürdeni?

Figyelt kérdés
Tegnap még teljesen zárt voltam. Leszakad a derekam és a hátam, rettentően jól esne a fürdő. Második baba, első most 18hós, nem lenne rossz lazítani egyet. Tudom, hogy nagyon forró fürdőt nem szabad. Barátnőmnek kimondottan ajánlották, amikor elkezdett vajúdni, hogy eldöntse, hogy jósló vagy igazi fájások.
2015. jan. 21. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan :)
2015. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez volt a helyzet nálunk is a korkülönbséget tekintve. Én minden este lazítottam a kádban, nagyon nagyon jól esett a fájós derekamnak!
2015. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zárt méhszájjal nyugodtan lehet. Irigyellek ám :) Én 28 hetes vagyok és nyitva a méhszáj. Pont tegnap mondtam itthon, hogy szülés utáni 6 hetes kontroll után befekszem a kádba és addig övék a bébi. De jó lesz ;)
2015. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Eddig nem mertem, de ma már mindenem fáj.

Sajnos elég stresszes a terhességem, meg a fiam is elkezdte a dackorszakot, úgyhogy biztos jól fog esni :)

2015. jan. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!