Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen mennyire...

18 hetes terhesen mennyire számít normálisnak kb.1 órán keresztüli keményedés?

Figyelt kérdés
Éjjel eléggé bepánikoltam...a kislányom áthívott a szobájába mert felébredt, és túl hirtelen keltem ki az ágyból, utána éreztem hogy nagyon fáj és feszül a hasam. Lefeküdtem az ágyamba, folyamatosan keményedett-szünet-keményedett. Amikor háton feküdtem akkor a hasamon nagy pukli látszott én úgy emlékszem hogy ez a nagylányomnál már jóval később jött el! Volt ilyesmi nektek?
2015. jan. 21. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hasadon egy nagy pukli látszódott,akkor az a baba volt,kinyomta magát :)

Ha tényleg keményedsz,akkor az egész hasad telibe kemény mint a kő!

2015. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is most január 5-től keményedik. pontosabban akkor meg másnap csinálta aztán szünet és utána most kb. 1 hete van ilyen. 200 méter után rendesen fáj úgy bekeményedik. most vagyok 22+3 hetes. ha pukli volt akkor tényleg a kicsi lehetett. nekem is néha úgy kinyomja magát. felriadt arra,ahogy kiugrottál az ágyból és játszott. de ha többször is előfordulna akkor inkább kérdezz rá a dokinál.
2015. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szinten kb 18 hetesen 1 teljes napi szenvedtem. Nem volt folyamatosan kemeny, megis gorcsolt. Emelt magnezium mellett egyszer csak elmult. Azota se jott vissza. (majdnem 23 hetes vagyok) Szerintem, ha nem ismetlodik, akkor semmi baj.
2015. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!