Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 17 hetes Babás vagyok,...

SOS! 17 hetes Babás vagyok, eddig dohányoztam, mit tehetnék, hogy a méhlepényem ne öregedjen el túl korán?

Figyelt kérdés
Nem leszólást és lehúzást kérnék! Védekeztünk, és egész mostanáig a menstruációm is megjött, semmi nem utalt arra, hogy Babás lennék! Teljesen ki vagyok készülve, hogy most mit is csináljak! Természetesen egyből leraktam a cigit, és a Babónak is nagyon örülünk, csak sajnálom, hogy a "tudatlanságom" miatt ilyen sokáig mérgeztem a Kicsikét! Van esetleg valami, amivel segíteni tudok, hogy hamar kitisztuljon a szervezetem, és a méhlepény is tovább bírja? Előre is köszi a segítő válaszokat!
2010. febr. 7. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Kérdezd meg az orvosodat, ő többet tud segíteni. Magzatvédő vitamint szedsz? Annak az első 12 éhétben van komolyabban jelentősége. Bár a dohányzást fél évvel a babavárás tervezése előtt illene abbahagyni, de ez már mindegy:(
2010. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ah,ne aggódj,nem lesz semmi baj.Mások végigcigizik az egész terhességet,mégis tökéletesen egészséges gyereket szülnek.És mielőtt valaki belémkötne hogy persze majd később lesz baja,jelzem 35 éves vagyok és kutyabajom.Anyum cigizett velem..és több ilyet ismerek,úgyhogy no para mert eddig cigiztél :)
2010. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes voltam, mikor kiderult. Teljesen varatlanul ert. Azonnal leraktam a cigit. A buntudat meg mindig bennem van. Masok, nagyon sokan meg szules elott fajasokkal a korhaz kapujaban bagoznak es egeszseges babat hoznak vilagra. En ezzel nyugtatom magam.
2010. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Terhes vagy, nem babás. Különben már semmit nem tehetsz, ami megtörtént, megtörtént. 4 hónaig nem vetted észre hogy terhes vagy? nem nőtt a hasad sem?
2010. febr. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Kedves első!Védekeztek!!!!!!Na mindegy kérdésedre válaszolva a barátnőm végig cigizte a terhességet és nem is akármivel töltött cigivel és a babájának semmi baja gyönyörü kisba most 6 honapos!
2010. febr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél c vitamint és magzatvédő vitamint, és sétálj sokat friss levegőn, hogy tisztuljon a szervezeted. Menjetek föl a hegyekbe valahova, és ne aggódj, mert azzal nem segítesz, nyugi, a babának az a legjobb.
2010. febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha letetted nem lesz baj.
2010. febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Tedd le, azzal máris segítettél. Azok meg, akik ilyeneket írnak, hogy mások is végigcigizték és semmi gond... ha-ha.. nem rögtön lesz gond, hanem évek múlva, csak akkor már el is felejti, hogy talán azért, mert gyagyás anyja cigizett terhesség alatt.. nnna ez az igazi tudatlanság, ha továbbra is cigizik
2010. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
02:15 nekem pl a 22. héten kezdett nőni a hasam!
2010. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hello, én 12 hetesen tudtam meg h babát várok,semmi nem utalt rá,vérzésem is megjött.én is cigiztem, sőt 3x még buliztam/ittam is. rettentően meg voltam ilyedve,de a dokim megnyugtatott h semmi baj nincs s nem is lesz ne féljek (eleve 2 hetes terhesnek mondanak mikor a baba megfogan..utánna kb 1hét-10nap amig a megtermékenyitett pete eljut a méhbe és beágyazódik,addig semmi összeköttetés nincs, ergó 3-4 hetes korig nem számit egyáltalán.utánna kb a 12héten alakul ki az összeköttetés a magzat és anya közt valójában a lepénnyel és köldökzsinórral.) persze nem mondom h nem ártalmas és mindenki cigizzen az elején mert szó sioncs róla, a legjobb valóban az ha az ember már tervezéskor leteszi a cigit és megtisztul a szervezete.de ham ár igy alakult ne stresszelj ezen,mert felesleges, változtatni ugysem tudsz, ha magad rágod azzal csak ártassz mind2töknek! arra törekedj, h innentől kezdve tegyél meg érte mindent amit tőled telik!!!
2010. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!