Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok, mert...

15 hetes terhes vagyok, mert hányok még mindig?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, peches vagy úgy tűnik :( Én is 15 hetes vagyok, bő egy hete vagyok jobban, addig nekem is kitartott a szenvedés. Azóta már jó, de tegnap reggel például én is hánytam, tök spontán, ok nélkül, nem is voltam rosszul előtte, egyszer csak kellett, kijött, utána se voltam rosszul. Te még mindig rosszul vagy folyton? Sajnos nem nagyon tudok biztatót mondani, kitartás, bármikor elmúlhat, nekem egyik napról a másikra lett jobb.
2015. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne?Ne viccelj már,van aki a 9 hónapot végig hányja.

Én spec. a 18. hétig hánytam,napi 5x,utána se múlt el állandó hányinger gyötört és volt hogy újra hányni kezdtem.

Ez van,ezzel jár a terhesség!

2015. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj. én 23 hetes leszek vasárnap és ezelőtt 5 nappal is hánytam. szerencsére a gyakori hányás már a 12. hét után elmúlt,de átlagban 2-3 hetente rám jön és olyankor hirtelen rosszul leszek a következő pillanatban már megyek is. :S
2015. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es,gondolom azért kérdezi,mert ahogy a legtöbben (köztük én is) mindenhonnan azt hallja,hogy általában a tünetek,rosszullétek stb. a 12-13. hétig tartanak. én is meglepődtem amikor puff elmúlt és a 14. héten megint rám jött meg most is néha ahogy írtam az előző kommentben.
2015. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Detto ugyanigy vagyok, mint te. Ma kezdtem a 16. hetet, most ket napja nem hanytam, de elofordult mar, hogy egy het is eltelt roka nelkul, aztan tobbszorosen bepotolta.... :/ elegge kiakadtam mar, hogy ennek sosem lesz vege, duhito, hogy mindenki azzal nyugtatott, hogy a 12. het korul elmulik es vegre elvezhetem a babavarast, erre meg mindig a wc-t olelem... most azzal vigasztalnak, hogy max felidoig lesz rossz, utana biztos elmulik. Most ebben remenykedem. Kitartast neked, remelem hamar megszabadulunk most mar ettol a kinlodastol :)
2015. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassan 37 hetes vagyok,de ha hányinger még most is sokszor előjön...Első kettővel 20 hetesen múlt el,utána semmi nem volt.
2015. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 36 hetes vagyok, de még tegnap is kihánytam a vacsit. Sajnos nem mindenkinek múlik el a hányás. Az is lehet,hogy tart még 2 hétig és vége.
2015. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem múlik el, 28 hetes vagyok, de még mindig hányok kb kéthetente, a hányinger mindennapos.
2015. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!