Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ikerbabák hogy helyezkednek...

Az ikerbabák hogy helyezkednek el? Egymás "mellett" vagy egymás "alatt-fölött"?

Figyelt kérdés
Érzésre olyan mintha egymás mellett lennének, viszont a papíron úgy van, hogy mellső és hátsó falon tapadnak. Lehet, hogy hülye kérdés, de nem tudom.
2010. febr. 8. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


én is ikerterhesnek indultam, nekem akkor azt mondta a doki, hogy "egymás fölött vannak". (sajnos az egyik korán elment)

2010. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor az egyik elöl, a másik hátul? Mert olyan mintha jobb meg bal oldalt érezném őket mikor rugdosnak. Néha meg a köldököm fölött meg alatt. Honnan tudhatom akkor, hogy mikor melyiket érzem?
2010. febr. 8. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy, hogy már érzed őket? Én is ikres vagyok, de nem tapasztalok mozgolódást.

18h

2010. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön leszek 23 hetse, de kb a 16-17 héttől érzem őket, csak egyre erősebben. Eleinte csak picike fura érzések, utána meg ahogy erősödnek az ütések, rúgások, akkor majd fogod tudni, hogy ők azok. Az is lehet, hogy ahogy fognak ersödni rájössz, hogy már éreztél ehez hasonlót előtte is, csak gyengébben. Ha meg nem, akkor biiztos, hogy már lassan fognak karatézni.:)
2010. febr. 9. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap hisztiztem valamin és határozottan éreztem egy rúgást / ütést a jobb oldalon. :)

Rá pár percre itt is-ott is érzem már őket.

Ha ezt tudom, korábban csinálok egy csetepatét a férjemnek! :)

2010. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor már biztos be fognak indulni és néha erezd el a hajamat játszani.:) Akkor is olyan aranyosak mikor majd oda-vissza rúgnak, meg szinkronban.:)
2010. febr. 11. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!