Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne egy pár kérdésem?

Lenne egy pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Folsavat mennyit kell szedni?van egy vitamin,naponta a neve és esetleg amellé szednék pluszba ha kell.továbbá ha terhes vitamin mellett döntök érdemes még elkezdeni?Ma teszteltem pozit.mit ajánlotok?

Aztán hason aludni szabad?Ha erölködnöm kell a wc-n az gáz?úgy értem ártalmas a babának?(abból indulok ki h nehezet emelni sem szabad).irdatlanul faj a fejem.bevehetek rá fájdalom csillapítót? Koszi



2015. jan. 27. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhes vitamint érdemes mert abban megfelelö mennyiségü folsav van. Elkezdeni érdemes, söt kell is, de ha megfelelöen étkezel és direkt oda figyelsz hogy minden nap megfelelö mennyiségü vitamint vigyél be amiböl kell, akkor felesleges a vitamin plusszban.

Hasonaludni szabad, majd érzed, hogy mikor lesz kényelmetlen vagy nyom és akkor pózt váltasz.


Olyan nehezet emelhetsz amit eddig is emeltél. Pl nekem a második terhességemnél az elsö lányom 1,5-2 éves volt így 11 kg-t emelgettem és még futottam is vele pl buszhoz...

Erölködés a wc amúgy sem jó, így egyél sok rostosat, pl aszalt szílva...

Az elsö trimeszterben nem ajánlott semmi gyógyszer(nem ismertek a befolyásai a terhességre), a paracetamol az egyetlen amit ajánlanak terhesség alatt ha már nagyon fáj.

2015. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaa és lemaradt még valami.eddig minden nap ettem egy kanál méhpempős vitamin bombát(propolisz,erdei méz,virágpor,méhpempő).nem terhesség miatt kezdtem el hanem az egészségem miatt,ciklustól függetlenül minden nap.ezt abba kell hagynom?vagy nyugodtan fogyaszthatom tovább?
2015. jan. 27. 19:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!