Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. Heten jelentkezo tunetekro...

30. Heten jelentkezo tunetekrol, alhasi gorcsokrol, hatfajasrol szeretnek kerdezni. Kinek milyen tunetei voltak?

Figyelt kérdés
A 30.heten jarok, elso baba es 2 hete borzaszto hatfajasom van , aludni is alig birok..2 napja pedig alhasi gorcseim jelentkeztek(napi 5-6 alkalommal). A huvelyemben pedig nyilalast erzek. Verzesem nincs, a kicsi mozog , bar vannak eleg lusta napjai amikor ebreszgetni kell.Kovetkezo heten megyek a dokihoz, addig valaki megtudna nyugtatni hogy ez meg nem koraszules elojelei?

2015. jan. 27. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot?

Nekem is voltak hasonló tüneteim, de talán nem ilyen intenzívek. Nehéz éjszaka megfordulnom az ágyban, és kikelnem is. Sokszor fáj a derekam, mintha be akarna csípődni, és ma volt az első jósló fájásom. 35 hetes vagyok.

Ha bizonytalan vagy, akkor kérj hamarabbi időpontot az orvosodhoz, hívd fel a védőnődet tanácsért. Pihenj minél többet.

2015. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen szedek magneziumot, terhesvitamint , vaskeszitmenyt is....a vedononek jeleztem mar, de a valasza mindenre az, hogy ez a terhesseg :(
2015. jan. 27. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha tudsz, menj hamarabb az orvoshoz. Legalább megnyugszol.
2015. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességemmel is voltak ilyen tüneteim, amiket leírtál, de a babám nem jött előtt (a 41 héten indították a szülést...).

Most még csak 26 hetes vagyok és megint előjött mindenféle tünet. Csak most már nem aggódok annyira, mivel az első terhességemkor is ez volt, és nem okozott koraszülést vagy bármit. Csak persze kényelmetlen és kellemetlen volt.

De természetes jelezd a dokinak!

2015. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*nem jött idő előtt

bocsi, kihagytam egy szót

2015. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam, felek hogy barmi tortenhet, veszelyeztetett terhessegem miatt.
2015. jan. 27. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!