Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire érdemes magzatvízsziv...

Mennyire érdemes magzatvízszivárgás-jelző betétet használni és mikortól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok veszélyeztetett terhes, 20 hetes, 24 éves első babás kismama.

2015. jan. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor nem tudod eldönteni, hogy magzatvíz szivárog e belőled, vagy folyásod van
2015. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első gyereknél hogy a fenébe lehet ezt eldönteni, életemben nem láttam még magzatvizet közelről...
2015. jan. 29. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyveszélyeztett, akkor felesleges
2015. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsot cafolnam... baratnom se volt veszelyeztetett megis megrepedt a burok 23 hetesen.... nem kell ahoz veszelyeztetettnek lenni hogy baj legyen..
2015. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szerintem nem kell használni. Meg anyagilag nem is bírná az ember. A 3dbos doboz több mint 3 ezer Ft. Én 37 hetesen vettem, mert nem tudtam eldönteni hogy a magzatvíz szivárog, vagy esetleg ilyen vizes folyásom van, pedig a harmadik babát várjuk. Szerencsére nem színeződött el. Ha nem vagy biztos benne hogy csak vizes folyásod van e, akkor érdemes megvenni. Engem megnyutatott.
2015. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. febr. 2. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!